הרכישות און ליין אשר הובילו למשבר בענף האופנה מחייבות את בעלי הרשתות ללמוד על הרגלי הצריכה בישראל

מערכת טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך של קבוצת 1G נותנת מענה למשבר ונכנסת לרשתות קמעונאיות ברחבי הארץ – המערכת החדשה מאפשרת לא רק להגן מפני גניבות, אלא גם לספור את הלקוחות הנכנסים, לקבל מידע בנוגע למכירות שנעשו ועוד
קבוצת 1G המתמחה באבטחה אנושית וטכנולוגית מתחברת לטרנד העולמי של שליטה מרחוק ונכנסת לענף האופנה עם מערכת טכנולוגיה חדשנית. הטכנולוגיה מאפשרת לקבל מגוון פתרונות ונתונים ברמת החנות והרשת – היא לא רק מגנה מפני גניבות, אלא גם מספקת לרשתות ערך מוסף מבחינת נתוני צריכה בחנויות. המידע מסייע לרשתות להתייעל ולקבל מידע חיוני שיווקי על הרגלי הצריכה של הקונים ועל מצב הרשתות על מנת לעמוד בקו אחד עם טרנד הקניות באונליין. הטכנולוגיה כבר נמצאת בשימוש ברשתות אופנה בינלאומיות בישראל ובעולם.
המערכת החדשה מאפשרת בראש ובראשונה אמצעי ביטחון למניעת גניבות וזיהוי שקיות אלומיניום – מדובר באמצעי גניבה מוכר לקב"טים ברשתות האופנה (הכנסת מוצרי צריכה לתוך שקית אלומיניום שממסכת את התג על הבגד). הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לזהות אדם שמנסה לגנוב בעת שהוא נכנס לחנות או יוצא ממנה עם שקית האלומיניום. המערכת מתריאה בפני אחראי המשמרת במכשיר הביפר האישי שלו ומאפשרת מעקב על ה"הגנה", דבר המאפשר מעקב אחר הקונה. כמו כן, המערכת מאפשרת חיבור למצלמות אבטחה – תיעוד הכניסה בזמן אזעקה לזיהוי ולתפיסת גנבים.
1G מאפשרת גם שליטה מרחוק על המערכת וכך הרשתות יכולות לנתח ולקבל את הנתונים הבאים: וידוא חיבור של המערכת, תקינותה והפעלתה, וכן קבלת נתונים של מספר אזעקות – דבר שיכול להעיד על מספר קריטריונים: כמות ניסיונות גניבה, ערנות הצוות בחנות, תפקוד הצוות במצב של אזעקות, כמות אזעקות ביחס למבקרים ועוד.
יתרון משמעותי נוסף במערכת החדשה הוא בכך שהיא מהווה אמצעי חדשני לספירת קהל המבקרים בחנות ומספקת נתונים נוספים – המערכת מאפשרת קבלת נתונים של כמות המבקרים בחנות בכל שעה, זמן השהייה הממוצע שלהם בחנות, כמות הקונים בהשוואה לכמות המבקרים בחנויות, ניתוח כמות מוכרנים מול כמות לקוחות וההשפעה על עלייה/ירידה במכירות, וכן מאפשרת להשוות בין חנויות בנתוני תנועת הקהל.
מורן אופגנג, מנהל יחידת צ'ק פוינט בחברת 1G: "המערכת הטכנולוגית החדשה מאפשרת לענף האופנה להתקדם באופן משמעותי קדימה ולמנף את המידע החיוני המתקבל ממנה באופן יעיל, ובכך כמובן להגדיל את רווחי הרשתות".

G1 נוסדה בשנת 1937 בשם "חברת השמירה", החברה הצטרפה לתאגיד G4S העולמי בשנת 2002. ביולי 2017 נרכשה הקבוצה ע"י קרן פימי – קרן ההשקעות הפרטית הגדולה בישראל
G1 מוקד, כשמצוינות פוגשת טכנולוגיה – חטיבת המוקד פועלת בשטח 24 שעות ביממה. כדי להגן על שכונה או עיר, בית פרטי או עסק, מתקן קמעונאי או מוסד ציבורי, אין די בצי ניידות ובזוג עיניים אנושיות. G1 מובילה את תחום מוקדי האבטחה קדימה אל העתיד, ומייצרת עולם חדיש של פתרונות מתוחכמים המשלבים יכולות טכנולוגיות עם איכויות של סיירת מובחרת. חטיבת G1 מוקד מעצבת מחדש את תפיסת ההגנה המרחבית. החטיבה מפעילה עבור לקוחותיה אמצעי מעקב מתוחכמים ומיישמת פתרונות היברידיים בעלי יכולות איתור ודיווח מובילים.

 

דילוג לתוכן