הרובוטית Black Widow גזרה את הסרט וחנכה את מרכז היזמות ירוק

המרכז בקמפוס רופין הוא בית ליזמים, סטראטפיסטים עצמאיים ולנוער העוסק ברובוטיקה. אריה מליניאק ריתק את האורחים בהרצאתו "החיים הם משחק"
המרכז ליזמים ירוק, פתח את שעריו באופן רשמי ביום חמישי, בטקס חנוכת הבית שבמרכזו הרובוטית Black Widow גזרה את הסרט. הרובוטית הופעלה על ידי נציגי קבוצת הרובוטיקה 2630 אשר בעוד כחודש יעברו למשכנם החדש בתוך מרכז היזמות ירוק שבקמפוס רופין.
בטקס שנערך קודם לגזירת הסרט נשאו דברים נחום איצקוביץ', מנהל הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה ומי שהיה בעבר ראש מועצת עמק חפר, רני אידן, ראש המועצה המכהן של עמק חפר, צביקה גרבר, מנכ"ל אפיקי חפר ולירן שחר ואלי ברק הבעלים והיזמים של מרכז ירוק.
כ-200 אורחים כיבדו את האירוע, נהנו מכיבוד קל ומבירה מצוינת – בירה אלכסנדר, המיוצרת בעמק חפר. אחרי דברי הברכה וגזרת הסרט, הקהל רותק על ידי אריה מליניאק, בעבר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל, כיום פרשן ספורט ומאמן אישי מצליח, אשר המציא גישת אימון שמבוססת על ניהול ארגוני באמצעות אבחנות של אימון ספורט. הרעיון המרכזי הוא שכל סיטואציה בחיים היא משחק, יש לה כללים, שחקנים, "מגרש" ו"יציע". בני אדם הם צופים ופרשנים, או שחקנים פעילים.
ירוק הוא מרכז חדש ליזמות, סטארטאפיסטים ועצמאיים בתוך קמפוס רופין. המקום משלב בתוכו מרכז לליווי והעצמת יזמים, מרחבי עבודה פתוחים ואישיים, את מועדון הרובוטיקה של עמק חפר וכן פעילות מדעית טכנולוגית לנוער ולמבוגרים.
במיזם אותו מובילים אלי ברק ולירן שחר ושאליו חברו אגודת חפר אנרגיות והמועצה האזורית עמק חפר, הושקעו כ-5 מיליון שקלים. קצב האיכלוס של ירוק הוא מהיר יחסית וכבר בחודש הראשון לפעילותו הושכרו שליש ממרחביי העבודה שבו.

דילוג לתוכן