הקומיקאי ירון ברלד יוביל את קמפיין iDigital Smart Home – הבית החכם האוטומטי

חברת iDigital, רשת החנויות הרשמית של מוצרי Apple בישראל, משיקה את מערכת הבית החכם המהפכנית – ״הבית החכם האוטומטי״, בקמפיין פרסום רחב בהיקף של כ- 5 מיליון שקלים ובכיכובו של השחקן הקומיקאי ירון ברלד

ירון ברלד עלה לכותרות באחרונה לאחר שהשיל למעלה מ-50 קילוגרם ממשקלו וכעת יככב בפעם הראשונה בקמפיין טלוויזיוני במראה החדש
iDigital עולה בקמפיין השקה לעולם הבית החכם עם בשורה צרכנית ייחודית ומהפכנית: בית חכם אוטומטי אשר פועל בעצמו, עם מערכת מתקדמת טכנולוגית במחיר נגיש ובהתקנה מקצועית בבית הלקוח תוך מספר שעות.

הקמפיין עושה השוואה בין ״בית חכם״ כמו זה שמפורסם היום על ידי חברות שונות: ״בית חכם״ שרק ״מטרטר״ ו״מפעיל״ את דיירי הבית- נותן חיווי על מה שקורה בבית אבל עדיין מצריך הפעלה של הדברים פיזית, לבין ״הבית החכם האוטומטי״ של iDigital שעושה הכל בשבילך בדיוק איך שאתה רוצה.

המסרים העיקריים בקמפיין הטלוויזיוני שמוביל את ההשקה, מדגישים את הטכנולוגיה המתקדמת שתהפוך כל בית לבית חכם ואוטומטי ואת ההתקנה הפשוטה בתוך כמה שעות.

את ההשקה מוביל הקומיקאי ירון ברלד אשר עלה לכותרות באחרונה אחרי שהדהים מדינה שלמה כשהשיל 50 קילוגרם ממשקלו בחודשים ספורים, וזוהי הפעם הראשונה שהוא משתתף בקמפיין פרסום טלוויזיוני מאז שנחשף לציבור הרחב במראה החדש.

פרטים נוספים על עולם הבית החכם בישראל
עד היום, מי שרצה ליהנות מחוויה של בית חכם מלא המותאמת אישית היה צריך לרכוש מערכות יקרות ומורכבות שדרשו שיפוץ וחיווט מחדש של כל הבית, והייתה נחלתם של האלפיון העליון בלבד.
מהצד השני נמצאות כיום בשוק חברות המוכרות מוצרי בית חכם שאינן מערכות, אלא מוצרים להתקנה עצמית דוגמת מצלמה ונורות חכמות שכל מה שהם מאפשרים זה להדליק ולכבות את המוצרים מרחוק ולראות מה קורה בבית.
מערכת הבית החכם של iDigital מאפשרת לראשונה לרכוש מערכת מתקדמת טכנולוגית, ״הבית החכם האוטומטי״, בית חכם שעובד בשבילך, מפעיל ומכבה את מכשירי החשמל בהתאם לזיהוי תנועה בחדר, קריאת הטמפרטורה ואפילו לפי כמות האור בחדר. למשל המזגן והאור ייכבו כשאין אף אחד בחדר והתריסים יכולים להיפתח אוטומטית, לפי כמות האור.
המערכת של הבית החכם של iDigital מודולרית כך שניתן להחליט איזה חדרים בבית רוצים להפוך לחכמים, ובכל עת ניתן להוסיף חדרים נוספים לפי הצורך.
התקנת הבית החכם נעשית על ידי צוות המתקינים המקצועי של iDigital תוך כמה שעות, בכל בית, בלי צורך בשיפוץ הבית.

היבט נוסף של המערכת הוא החיסכון בחשמל: תודות לאוטומציה המכבה חשמל אוטומטית ותודות לאפשרות לעקוב אחר צריכת החשמל של כל אחד מהמכשירים – המערכת יכולה לחסוך עד 30% מצריכת החשמל בבית.
את מערכת הבית החכם האוטומטי iDigital Smart Home ניתן לרכוש בכל רשת חנויות iDigital ובחנות הקונספט בקניון עזריאלי בתל אביב

דילוג לתוכן