הפתרון המהפכני שיהפוך את התוכנה שלכם לשקופה

JFrog חושפת את Xray
חברת JFrog הישראלית, המפתחת תשתית גלובלית להאצת תהליכי ניהול, אחסון והפצת
תוכנה, מכריזה על השקת – JFrog Xray, פתרון חדשני, יחיד מסוגו, שפותח כדי לזהות את כל החלקים של רכיבי תוכנה, בעיות שקיימות בהם והתלויות וההשפעות ההדדיות ביניהם.
Xray סורק ומתריע על בעיות בזמן אמת בכל סוג של רכיב בינארי שאי פעם נעשה בו שימוש, בכל טכנולוגיה באשר היא. Xray מאתר שינויים או בעיות המשפיעות על סביבת הפיתוח והייצור, כגון: שימוש ברכיבים מיושנים, רכיבים עם בעיות אבטחה, רכיבים עם בעיות רישוי ועוד.
שלומי בן חיים, מייסד ומנכ"ל JFrog, אומר: "תגובות השוק ל-JFrog Xray מדהימות. אנחנו גאים ושמחים לאפשר ליותר ויותר ארגונים להינות מהטכנולוגיה פורצת הדרך, שמאפשרת שקיפות רדיקאלית למגוון ענק של רכיבים בינאריים. זהו המוצר היחיד כיום בשוק, שמעבר לאיתור והתראה על בעיות, מאפשר הצגה ברורה של גרף המרכיבים התלויים בגורם הבעייתי. אין לי ספק שלמאפיינים הייחודיים של Xray תהיה תרומה משמעותית הן לאיכות והן למהירות של יצור התוכנה בעולם."

כך, JFrog Xray נותן מענה לאתגרים איתם מתמודדים ארגונים רבים בעולם התוכנה של ימינו, בו קצב ומהירות חיוניים להצלחה, עולם בו כמות רכיבי התוכנה (Binaries) הולכת וגדלה בקצב מואץ ואיתה גדלה גם המורכבות הכרוכה בתהליכים השונים.

JFrog Xray מציע פתרון אוניברסלי אוטומטי, הסורק באופן תמידי את כל שכבות רכיבי התוכנה. המוצר מאפשר אינטגרציה (באמצעות REST API) עם כלל המערכות שקיימות כיום בארגונים ומהווה אמצעי קריטי למניעת "אסונות פיתוח" ולשמירה מתמדת של איכות התוכנה.
JFrog Xray זמין כעת ב- https://www.jfrog.com/xray/free-trial.
וובינר מיוחד יתקיים ב-14 ביולי. הסמינר נגיש ב-http://bit.ly/23gL143.

 

דילוג לתוכן