"הפנים של ישראל"

 

אלפי צלמים חובבים ומקצועיים תיעדו את הפנים הישראליות בפורטרטים ותמונות אשר מייצגות את העדות והתרבות של ישראל תחת התחרות האינסטגרם העולמית ״הפנים של ישראל״ , ויצרו אוסף של 18 אלף צילומים באתגר האינסטגרם הישראלי שיוצג בתערוכת ענק 5.15.16 בפסטיבל עצמאות הכי גדול מחוץ לגבולות מדינת ישראל: Celebrate Israelבלוס אנג'לס של ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית (IAC) בו ישתתפו מעל 15,000 יהודים וישראלים אמריקאים.

איך נראים הישראלים? האם אנחנו דומים? מיוחדים? ייחודיים? איך הפנים והעדות של ישראל נראות בפיד של אינסטגרם? אלפי צלמים חובבנים ומקצועיים שלקחו חלק מאתגר ״הפנים של ישראל״ שיתפו למעלה מ-18 אלף תמונות שהועלו לאינסטגרם בפרויקט משותף עם @instagram_israel_

התחרות שהתקיימה השנה בסימן ״הפנים של ישראל", הזמינה את כל מי שבידיו חשבון אינסטגרם לתעד פורטרטים, תמונות ופנים אשר מייצגות את כל עדות התרבות היהודית וישראלית מכל רחבי העולם. מה שיצר בסופו של יום פיד אינסטגרם צבעוני ומגוןן של אנשים מכל הצבעים והמינים. כל משתתף תייג את התמונות שהעלה בשני האשטגים
#israel24seven
#CelebrateIsraelFestival

לאחר שבועיים של תחרות נבחרו 100 התמונות הזוכות אשר יוצגו בלוס אנג׳לס ב-15 למאי בפסטיבל ענק שאליו יגיעו מעל 15,000 איש כדי לחגוג את יום העצמאות ה-68 למדינת ישראל. הפסטיבל השנה מתקיים בסימן עדות ישראל, על מנת להביא לידי ביטוי את מגוון הפנים של יהדות התפוצות ואת הפנים הייחודיות של עם ישראל; אשכנזים מזרחיים דתיים חילונים, צעירים ומבוגרים- כל אלו יוצרים את הריקמה האנושית הישראלית עם שלל תרבויות ומנהגים שנכנסו לתור כור ההיתוך הישראלי והפכו למעשה לתרבות הרוב בישראל.

את התחרות יזם ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC) בשיתוף פעולה מלא עם Instagram Israel -קהילת האינסטגרם הגדולה והפופולארית ביותר בישראל המונה כ-110,000 עוקבים. הקהילה הוקמה בשנת 2012 ומאגדת בתוכה מספר קהילות אינסטגרם נוספות בתחום הצילום, אוכל, אופנה, משפחה ועוד.

בחירת התמונות הזוכות הייתה מרתקת – 100 תמונות שנבחרו בקפידה, במטרה ליצור פסיפס שלם של רגעים מחיי היום יום בארץ ישראל.

בלינק הצצה ל-15 תמונות מתוך המאה שנבחרו ויוצגו בתערוכה בארה"ב. לשימוש חופשי

https://www.dropbox.com/sh/5xq7usd5nz2tg8t/AAChCkSbymFWK34m5WMrsPB-a?dl=0

ועוד כמה …

דילוג לתוכן