הפורומים החדשים של מיקרוסופט עולים לאוויר

מיקרוסופט ישראל מיישרת קו עם מיקרוסופט העולמית ומעבירה את קבוצות הדיון לפלטפורמה חדשה: Microsoft TechNet פורומיםמזל טוב!

בשעה טובה, הפורומים החדשים של מיקרוסופט נפתחים היום ובאים להחליף את קבוצות הדיון הוותיקות ששימשו נאמנה רבים מכם במשך השנים. המעבר לפלטפורמה החדשה  בעצם מציב את הפורומים הישראלים בשורה אחת עם הפורומים של יתר העולם, הממשק נוח וידידותי יותר ומציע אפשרויות שלא היו קיימות בקבוצות הדיון הישנות כמו דירוג, הזנת קוד ועוד. קבוצות הדיון הישנות תסגרנה בימים הקרובים.
 14 פורומים חדשים, שיתחלקו בין שני פורומים למשתמשים ביתיים (חלונות, אופיס) והשאר – 12 במספר, פורומים מקצועיים ביניהם תמצאו את פורום שרתים window server, פורום שרתי דואר Exchange Server , פורום Windows Client שיעסוק במערכות הפעלה חלונות 7,ויסטה ו-XP, שרתי SQL, אבטחה ועוד.
הפורומים עצמם מנוהלים על ידי מומחי קהילת מיקרוסופט בארץ בין אם MVP’s או כאלו שהיו בעלי מדליות בקבוצות הדיון הישנות ובהם תוכלו לפגוש את מיכאל אבידן, חיים ליזרוביץ, דניאל פטרי, יניב טוטשוילי, נתנאל בן שושן, יניר בן נון, עמי לוין, רן אורן, פנינה זינגר, גיא לוינגר ועוד רבים וטובים.

הגישה לפורומים תתבצע הן מהדפדפן בכתובת http://social.technet.microsoft.com/Forums/he-il/categories ובמקביל יוכלו משתמשים להשתתף בדיונים על ידי קוראי NNTP שונים בעזרת טכנולוגיית NNTP Bridge . הסבר מפורט תוכלו למצוא בקישור הבא: NNTP.

דילוג לתוכן