העיתונות המקצועית מפרגנת:

D Printing Industry3 וה-PC Magazine:

ציון לשבח למדפסת ה-Replicator דור 5 של MakerBot

 

במגזין D Printing Industry3 מתארים את המדפסת כ״אחת המכונות המהירות בשוק וככזו שכל חובב מתחיל יכול להוציא אותה מהקופסה ולהתחיל לעבוד…״ ובגליון החדש של ה-PC Magazine קיבלה המדפסת את הציון ״מצויין״

 

מדפסת התלת מימד Replicator מהדור ה-5 של חברת MakerBot ממשיכה לקטוף מחמאות וביקורות חיוביות ביותר מעיתוני התעשייה המובילים. במגזין D Printing Industry3מתארים את המדפסת כ״אחת המכונות המהירות בשוק וככזו שכל חובב מתחיל יכול להוציא אותה מהקופסה ולהתחיל לעבוד…״ ובגליון החדש של ה-PC Magazine קיבלה המדפסת את הציון ״מצויין״.

 

״המדפסת הזו משוחררת מבעיות בעבר״, אומרים הסוקרים של ה-PC Mag. ״קל להתחיל לעבוד איתה, היא מפגינה עושר של אפשרויות התחברות, התוכנה ידידותית להפליא ותוצאות ההדפסה עקביות ובאיכות גבוהה. זוהי ללא ספק בחירת העורך שלנו – Editors' Choice – ככל שמדובר במדפסת תלת מימד איכותית של מותג עולמי… מדובר במדפסת תלת מימד מרשימה ביותר. היא מחזירה מהר את ההשקעה בה״.

 

לדברי הסוקרים של D Printing Industry3, לאחר ההתקנה הראשונית, הלא מסובכת, כל מה שצריך כדי להדפיס עבודות איכותיות ביותר הוא ללחוץ קליק אחד על הכפתור המתאים… ״מכל המערכות שבדקנו, ה- Replicator דור ה-5 של MakerBot היה מוכן ראשון למשימה ותמיד היה הראשון שסיים אותה. מעבר לכך, ביצועי ההדפסה היו תמיד מושלמים״.

 

״תחום הדפסת התלת מימד הוא תחום צעיר ומתפתח במהירות. כמובילת השוק, העיניים נשואות כל הזמן לכיוון MakerBot״, אומר אייל כוכבא, סמנכ"ל השיווק בחברת סיסטמטיקס, ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי, המשמשת כנציגת Makerbot בישראל. ״גם ל – MakerBot , כמו לאחרים בתעשייה,  היו בעיות בקו מהמוצרים החדש, אבל, עם ה-Replicator נראה שעלינו על דרך המלך. זהו ללא ספק מוצר שצריך לשמש כל מהנדס ומתכנן מכני , מעצב מוצר, מורה טכנולוגי או אדריכל לתכנון מודלים ואבי טיפוס ויזואליים ומכניים. MakerBot ממשיכה להוביל את השוק וחברת סיסטמטיקס תמשיך להציג לשוק הישראלי את הפתרונות המובילים בתחומם ובמיוחד בתחום הפתרונות להדפסה תלת מימדית ״

דילוג לתוכן