הסכם שיווק והפצה אסטרטגי בין NessPRO ל-Attunity

NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, חתמה על הסכם שיווק והפצה אסטרטגי עם Attunity, המספקת פתרונות לאינטגרציית נתונים וניהול ביג דאטה. על פי ההסכם, NessPRO תשווק ותיישם את מוצריה של Attunity בישראל. פתרונותיה של Attunity מטפלים בנתונים הנמצאים במערכות שונות בארגון ובענן כגון מסדי נתונים, מערכות SAP, מחסני נתונים, Hadoop, מערכות העברת מסרים בזמן אמת כגון Kafka, וכן במערכות מיינפריים.

 

מוצר הדגל של Attunity הוא פלטפורמת העברת ושכפול הנתונים Attunity Replicate, המסייעת לארגונים להעביר, לשכפל ולסנכרן בקלות וביעילות מגוון רחב ביותר של נתונים מסוגים שונים כולל בזמן אמת, תוך שימוש בטכנולוגיה ייחודית של זיהוי שינויים.

 

מאות חברות וארגונים מובילים בעולם משתמשים במוצר לצורך הגירת נתונים לסביבות ענן, פריקתם לצורך ביצוע פרויקטי ביג דאטה, כגון פרויקטי בינה עסקית, מחסני נתונים, דיווח תפעולי, ניתוחי ביג דאטה ו- BI, הפצת והעברת נתונים (כולל העברת נתונים לענן) ועוד, וכן אוטומציה מלאה של שכפול מסדי נתונים שלמים.

 

Attunity Replicate מוכר מזה ארבע שנים ברציפות כ"מוצר הקובע מגמה" (Trend-setting Product)  בתחום ניתוח וניהול נתונים, ע"י המגזין Database Trends and Applications .

 

"זמינות של נתונים עדכניים היא צורך קריטי של ארגונים רבים על מנת לאפשר שדרוג של ניהול הנתונים ושימוש בפלטפורמות מודרניות למחשוב וניתוח נתונים. הפתרונות של Attunity מבטיחים את זמינות הנתונים בכל עת, כולל העברת ביג דאטה בין מרכזי נתונים בתוך הארגון ולענן" אמר איתמר אנקוריון, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עיסקי ב-Attunity. "אנו שמחים על השותפות עם NessPRO שתאפשר לארגונים רבים בישראל להפיק תועלת מירבית מעוצמתם ויכולתם של מוצרי Attunity".

 

"מוצריה של Attunity מאפשרים ביצוע פרויקטים מהיר ביותר בתחום הביג דאטה, כאשר תוך דקות ספורות ניתן לבצע פרויקט ללא כל ידע בתכנות ובהגדרות מורכבות" אמר נסטור כהן, מנהל תחום ניהול נתונים ב- NessPRO. “כלי הרפליקציה של החברה תומכים במספר גבוה ביותר של מקורות מידע, כאשר אין צורך להיעזר בכלי ETL, דבר המונע טעויות וסיבוכים”.

דילוג לתוכן