הסטרטאפ Analytics DMWay , מערכת מומחה לפיתוח אוטומטי של מודלים לחיזוי אנליטי מצטרף ל- JVP LABS

בתוך כך הודיעה חברת מימון ישיר על הטמעה מוצלחת של מערכת המומחה שפיתחה DMWay ליצירת מודלים לחיזוי , המספקים ניתוח מהיר ומדויק של תחזיות בשוק ההלוואות החוץ בנקאי.
ירושלים, 25 בינואר 2016, הסטרטאפ Analytics DMWay המתמחה בפיתוח מערכת מומחה ליצירת מודלים לחיזוי אנליטי, הודיע היום על גיוס ראשוני של מליון דולר מ JVP LABS . DMWay הוקמה ב 2014 ומספקת מערכת אוטומטית לפיתוח מודלים לחיזוי אנליטי – Predictive Analytics . המערכת מאפשרת לייצר מודלים מדויקים של חיזוי, בעלות נמוכה ובזמן קצר ביותר (נמדד בדקות/שעות). בזכות האוטומציה של המערכת, DMWay מקנה לארגונים המשתמשים במערכת גמישות רבה, ומנגישה את יכולת החיזוי האנליטי בקרב חתך רחב של עובדי הארגון. כך, DMWay מאפשרת לארגון להקדים לפחות בצעד אחד את האירועים העסקיים שפוקדים אותו, להפוך לפרואקטיבי, לשפר ביצועיים, להיות תחרותי באופן עקבי ומתמשך, ולהגדיל את רווחיותו. מייסדי החברה, פרופ. יעקב זהבי, דר. רונן מאירי וגיל נזרי מביאים איתם ניסיון ייחודי והתמחות רבת שנים בעולמות האלגוריתמיקה, ,Machin learning Data Science ו Big-Data .

חיים קופנס, שותף ב JVP LABS: "אנו מברכים על הצטרפותה של Analytics DMWay ל JVP. היכולת לחזות אירועים ומצבים עסקיים ואת הסבירות הסטטיסטית להתרחשותם בהתבסס על מידע החבוי בנתונים הנצברים מידי יום בארגון ,היא נכס לכל ארגון. המוצר שפיתחה DMWay המבוסס על חיזוי אנליטי, מדויק, מהיר, אוטומטי קל ופשוט להטמעה ותחזוקה – מהווה יתרון משמעותי ביחס לפתרונות הקיימים כיום בשוק".

סט הכלים שמציעה המערכת של DMWay מתמקד בין היתר ביכולת לעקוב ולהגיב במהירות לשינויים בשוק ההלוואות. מתוך הבנה כי חיזוי מדויק הוא יתרון עסקי משמעותי, רכשה לאחרונה חברת מימון ישיר, מהחברות המובילות בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות בישראל, את המערכת של DMWay , המאפשרת למימון ישיר לפתח מספר גדול של מודלים חדשניים, המספקים ניתוח של נתוני ההלוואות ועל בסיסם יצירת תחזיות מהירות ומדויקות על הסיכויים לעמוד בהחזרי הלוואות, בהתאם למאפייניו הייחודיים של כל לקוח.

שרון בן עזרא, סמנכ"ל שווק וכלכלה במימון ישיר: "המערכת של DMWAY אפשרה, תוך פרק זמן קצר מאוד, להגדיל משמעותית את כמות המודלים לחיזוי, לשפר את רמת הדיוק שלהם, ולתת מענה לצרכים הדינאמיים של החברה בזמני שיא".

באמצעות מערכת DMWay הרחיבה המחלקה הכלכלית ב"מימון ישיר" את היקף השימוש במודלים אנליטיים באופן משמעותי ע"י עובדי המחלקה הקיימים אשר הוכשרו לפתח מודלים אנליטיים באיכות גבוהה, וללא ידע מקדים באלגוריתמיקה. בנוסף, האוטומציה בתהליכים האנליטים המאפיינת את מערכת DMWay מאפשרת למחלקה הכלכלית ב"מימון ישיר" להשתמש במגוון מודלים, וליישמם בשלבים שונים של הקשר עם הלקוח, החל מתהליכי אישור הלוואה וכלה בתהליכי גביה.

גיל נזרי, מנכ"ל DMWay אומר: "אנחנו גאים על בחירתה של מימון ישיר בפתרון שלנו. הסרנו את חסם הכניסה שהיה מקובל עד כה בפיתוח ובתחזוקת מודלים לחיזוי. מערכת המומחה שלנו מאפשרת לכל ארגון למקסם את התועלת העסקית הגלומה בחיזוי אנליטי".

דילוג לתוכן