הסטרטאפ הירושלמי The Elegant Monkeys מבית האקסלרטור ההנדסי AtoBe

בעזריאלי מכללה להנדסה  בירושלים, הציג באירוע מול משלחת אנשי עסקים ואקדמיה בכירים מסין.

 

 

ביום רביעי, 1.4.2015, השתתף הסטארט-אפ הירושלמי The Elegant Monkeys מבית האקסלרטור ההנדסי AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה  בירושלים, באירוע מול משלחת אנשי עסקים ואקדמיה בכירים מסין, שאורגן על-ידי JNextהזרוע לקידום יזמות טכנולוגית של הרשות לפיתוח ירושלים.

 

האורחים המכובדים כללו בכירים ממגוון רחב של חברות ומפעלי תעשייה סיניים, מנהלים בקרנות הון סיכון סיניות ואנשי עסקים הלומדים ומתמחים בתוכנית היוקרתית Executive MBA בבית הספר Guanghuaלמנהל עסקים באוניברסיטת Peking.

 

חברי ה-The Elegant Monkeys נבחרו, כנציגי האקסלרטור AtoBe, להציג את המיזם שלהם: רשת חברתית חדשנית המייצרת אינטראקציות חברתיות אמיתיות מבוססות על שיתוף אתגרים בין החברים, בפני הפורום המכובד שהתארח בכפר ההייטק של האוניברסיטה העברית.

 

נמרוד קרמר מנכ"ל The Elegant Monkeys:

"זו הייתה הזדמנות ייחודית לא רק לזכות ביצירת שיתופי פעולה ולקדם את המיזם אלה גם לחוות משוב איכותי ובלתי אמצעי מאנשי מקצוע מנוסים ולפגוש קהל בינלאומי של מומחים ואנשי תעשיה מאחת המעצמות הטכנולוגיות והכלכליות הראשונות בעולם.

הגעתם של משקיעים זרים וחברות בינלאומיות לירושלים יחד עם החשיפה שמאפשרת תכנית האקסלרציה במכללה האקדמית להנדסה, משדרגת את האקו-סיסטם התוסס שכבר קיים בירושלים ומוסיפה גוון נוסף לקשת העשייה הרחבה של היזמות בעיר.

אני שמח שניתנה לנו האפשרות לעמוד ולהציג את החברה המתפתחת שלנו לצד חברות ישראליות מצליחות ולייצג בכבוד את סצנת הסטארט-אפים הנבנית גם ב-AtoBe."

 

מיכאל מזרחי, מנהל תכנית האקסלרציהAtoBe: "The Elegant Monkeys הינו סטארט-אפ ירושלמי המפתח רשת חברתית חדשנית אשר שמה לעצמה מטרה להוציא את המשתמש מהמסך ולהוביל אותו לקיים אינטראקציות חדשות עם חבריו והסובבים אותו. מדובר באחד הסטארט-אפים הבודדים שהתקבלו, מבין אלפי מועמדים שנרשמו מרחבי העולם, להציג את המיזם שלהם בכנס RISEAlphaשל ארגון Web Summit שיערך עוד כ-3 חודשים בהונג-קונג."

דילוג לתוכן