שרון מייבלום , מושיקו אבלגון, מייסד ומנכ"ל חברת Yellzz

הסטארט-אפ Yellzz גייס מיליון דולר במטרה לחבר בין עסקים קטנים לצרכנים

הטכנולוגיה של ילזז נועדה להגדיל את הלידים של עסקים וחברות. המשקיעים העיקריים רמי באדר, קרן Nielsen Innovate ולשכת המדען הראשי

 

הסטארט-אפ ילזז (Yellzz) המפתח פלטפורמת שיווק המאפשרת למפרסמים ובעלי עסקים לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים מידית כשהם מחפשים את השירות באינטרנט מודיע על גיוס של מיליון דולר מקרן Nielsen Innovate וכן מלשכת המדען הראשי. ההשקעה תשמש את החברה בהגדלת הפעילות מול שותפים גלובליים וכן תשמש להעמקת הפיתוח הטכנולוגי ומכירות בינלאומיות.

 

הפלטפורמה של Yellzz מאפשרת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים המפרסמים באתרי חיפוש ולוחות מקוונים כגון Marketplaces לנקוט בגישה פרואקטיבית ולתקשר עם לקוחות פוטנציאליים בדיוק ברגע בו אותם לקוחות מחפשים את השירות או המוצר אותו מציע העסק, במקום להמתין שהלקוחות יצרו קשר בעצמם.

 

הטכנולוגיה מוטמעת באתרי החיפוש ולוחות online, ומחברת בצורה חכמה בין מוכר לקונה באופן מידי ופשוט. התהליך מתרחש בזמן אמת ברגע בו הלקוח זקוק למידע או עזרה בתהליך הרכישה. למשל כאשר לקוח מחפש חשמלאי לצורך תיקון דחוף, המערכת תחפש עבורו את החשמלאי הרלוונטי ביותר במגוון פרמטרים כגון התמקצעות, מיקום, זמינות ועוד. החשמלאי, יקבל התראה לטלפון הנייד, ובמידה והלקוח מעוניין, תפתח ביניהם האפשרות לתקשר דרך האתר שם יוכל החשמלאי לענות ללקוח על שאלות ולהציע לו את שירותיו.

 

מושיקו אבלגון, מייסד ומנכ"ל חברת Yellzz: "ככל שבעל עסק או מנהל מכירות יוזם יותר ופועל בצורה פרואקטיבית מול לקוחות רלוונטיים, בזמן הנכון, בו הם זקוקים למידע או עזרה בתהליך בחירת המוצר או השירות, כך יצליח להגיע ליותר לקוחות, לתת שירות טוב יותר,  ולהגדיל את מכירות העסק. חברת Yellzz נולדה מתוך מטרה לאפשר לכל בעל עסק להגיע ליותר לידים הרלוונטיים עבורו וליזום תקשורת עם לקוחות פוטנציאליים שמחפשים את שירותיו בעולם הדיגיטלי, כפי שהיה נוהג בעולם האמיתי. אנו נותנים לכל עסק הנמצא באתרים עם עשרות או מאות מפרסמים המציעים מוצר או שירות דומים, להתבלט ולקדם את עצמו על ידי פניה ישירה ללקוח המחפש את שירותיו במקום לשבת ולחכות שהלקוח יתקשר אליו".

 

דב ירקוני, מנכ"ל Nielsen Innovate: "גישה פרואקטיבית היא הגישה של העשורים הבאים ביחסי עסק-לקוח, ואנו שמחים להשקיע בטכנולוגיה בה לבעלי עסקים יהיה קל יותר לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים ולאלו יהיה יותר קל לקבל מידע רלוונטי בזמן אמת. אנו מאמינים כי YELLZZ תיצור בעתיד אימפקט משמעותי על החברה כולה ולכן אנו רואים בה כלי עזר להמוני אנשים ברחבי העולם".

דילוג לתוכן