הסטארט-אפ הישראלי חדשות, חדשות טכנולוגיה, חדשות IT בחר במערכת ה-ERP של נטסוויט כפלטפורמה לצמיחה

המערכת תאפשר לחברת Insert תמיכה בהתפתחות פנימית וגלובלית בעתיד

NetCloud (נטקלאוד), הנציגה הרשמית של NetSuite (נטסוויט) בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר נבחרה על ידי Insert, פלטפורמת שיווק לאפליקציות מובייל, ליישום מערכת ה-ERP בענן של נטסוויט. הפרויקט עלה לאחרונה לאוויר לאחר שהטמעת הפתרון ארכה כחודשיים.

בחברת הסטארט אפ הישראלית Insert, בעלת הטכנולוגיה הייחודית המאפשרת לבעלי אפליקציות ליצור ולפרסם קמפיינים בתוך האפליקציה ללא שימוש במשאבי פיתוח, ראו במערכת ה-ERP של נטסוויט הזדמנות לתמיכה בצמיחה ושגשוג בעתיד. בעקבות כך, בחרה החברה בפתרון plain vanilla של נטסוויט, שמאפשר להרחיב את הפעילות בעתיד על ידי הוספת אינטגרציות, מודולים ועוד.

"כחברה המציעה את שירותיה בענן ומשתמשת בשירותי ענן שונים אנו מאמינים שזו הדרך הנכונה לנהל גם את תשתית ניהול הכספים הארגוני שלנו", אומר יואב פרסקי, סמנכ"ל הכספים של Insert. "הפתרון שנטקלאוד הציעה יאפשר לנו להשתמש בשירותיהם לאורך זמן ולהנות מאפשרויות תמיכה בצמיחה פנימית וגלובלית".

באשר לתהליך הטמעת המערכת אומר פרסקי: "הפרויקט היה קצר ובוצע בהתאם ללוח הזמנים המתוכנן, תוך תמיכה מלאה מנטקלאוד במהלך הפרויקט ואחריו. כעת העדכון נעשה אוטומטית בענן, ומכיוון שממשקי המערכת פשוטים לשימוש, אני יכול להפיק בקלות וביעילות את מלוא הדו"חות הנדרשים עבור שליטה בנתונים הפיננסים של החברה".

איל גרייפנר, מנכ"ל משותף של נטקלאוד, אומר: "אנו שמחים שבנוסף לארגוני אנטרפרייז ו-SMB, גם סטארטאפים צעירים ומבטיחים דוגמת Insert נעזרים במערכת ה-ERP של נטסוויט בדרך לצמיחה והצלחה. נטקלאוד שמה לעצמה בעדיפות ראשונה ללוות את לקוחותיה, גדולים וקטנים כאחד, בדרך להשגת יעדיהם תוך ליווי צמוד המבוסס על ניסיון רב של מאות פרויקטי ERP שבוצעו עבור לקוחות נטקלאוד בארץ ובעולם".

דילוג לתוכן