הסטארטאפ הישראלי Privatequity.biz נבחר לפיינליסט ב-Red Herring Top 100 Europe

פלטפורמת און ליין בשוק השניוני Privatequity.biz עולה כפיינליסטיט בתחרות 2016 Red Herring Top 100 Europe Award

 

תל אביב – 6 באפריל 2016 – Privatequity.biz, זירת מסחר בשוק השניוני המקוון הראשון בישראל הודיעה היום כי נבחרה להיות פיינליסטית בתחרות 2016 Red Herring Top 100 Europe Award, רשימה יוקרתית המכבדת את מיזמי הטכנולוגיה הפרטיים המבטיחים והחדשניים ביותר של השנה באירופה.

הצוות מקצועי מטעם RedHerring בחר בקפידה את החברות החדשניות ביותר מתוך מאגר של מאות חברות מרחבי אירופה. המועמדים מוערכים על פי 20 קריטריונים כמותיים ואיכותיים, העיקריים בניהם כוללים השפעה מהפכנית על השוק, טביעת רגל, הוכחת היתכנות, ביצועים פיננסיים, חדשנות טכנולוגית, ערך חברתי, איכות הניהול, הוצאה לפועל של אסטרטגיה והשתלבות בתעשיות הרלוונטיות.

הערכת פוטנציאל ייחודית זו מבוצעת כהשלמה לביצועים בפועל של החברה, יחד, מאפשר לצוות של RedHerring לראות את הפוטנציאל מעבר "לבאז" שהחברה יוצרת ולזקק רשימה רבת ערך לגילוי וקידום ההזדמנויות העסקיות הגדולות ביותר בענף.

"השנה היתה מתגמלת, מעבר לכל הציפיות", אמר אלכס וייה, מו"ל ומנכ"ל RedHerring. "יש הרבה חברות מעולות המייצרות מוצרים חדשניים מדהימים באירופה. הייתה זו משימה לא פשוטה לצמצם את הרשימה ולבחור את המועמדים הסופים. Privatequity.biz מראה הבטחה גדולה ולכן ראויה להיות בין המועמדים הסופיים. עתה אנו מתמודדים עם המשימה הקשה של בחירת 100 הזוכים בתחרות. אנו יכולים לראות כי המועמדות של שנת 2016 עשויות לגדול לכדי חברות מדהימות שעוד יעשו הדים.

המועמדים הסופיים יציגו את הפתרונות שלהם באירוע RedHerring באמסטרדם, שיתקיים בתאריכים 11-13 באפריל 2016. הזוכים באירוע יוכרזו בטקס פרסים מיוחדים בערב 13 באפריל באירוע.

דילוג לתוכן