הסורק הקומפקטי החדש של אפסון יציל את אוסף התמונות שלכם שמצהיב ודוהה במגירה

 

 

 

המכונה שתשמר את הזיכרונות היקרים שלכם: הסורק החדש והסופר מהיר של Epson (30 תמונות ב-30 שניות)

מאפשר לשמור את תמונות הבר-מצווה בפורמט דיגיטלי שישרוד לעד

 

עם יד על הלב: לכולנו יש באחסון במגרה, אינספור תמונות, שצולמו הרבה לפני עידן הסמארטפונים והענן. והן לא נשמרות היטב: הן דוהות ויחד עימן נעלמים אט אט הזיכרונות של השן הראשונה של הילד, הבר מצווה, הטיול הראשון לחו״ל. לטובת כל מי שהעבר חשוב לו וראוי לשמרו, השיקה כעת Epson בישראל את סורק התמונות האולטרה-מהיר – ה- FastFoto FF-680W שמאפשר לשמר את העבר וגם לחלוק אותו עם חברים ובני משפחה.

 

הסורק הקומפקטי החדש מתאים במיוחד לכאלה שצברו מאות ואלפי תמונות ולא מעוניינים לבזבז יותר מדי זמן על מלאכת הסריקה. תודות למזין תמונות אוטומטי, ה- FastFoto FF-680W מסוגל לסרוק עד 30 תמונות ב-30 שניות וב׳הרצה׳ אחת. הוא מסוגל לסרוק תמונות בגדלים ובצורות שונות – מ-9X13 ס״מ ועד למידות של 21×91 ס״מ. והוא גם מכשיר חכם: במידת הצורך (כשמאחורי התמונה גם כתוב משהו) הוא יסרוק גם את הכיתוב.

 

לסורק מתלווה גם תוכנה חכמה שמאפשרת לעבד ולערוך – אוטומטית לחלוטין – את התמונות הנסרקות ולשפרן. וזה כולל: חיתוך, סיבוב, שחזור צבעי המקור בתמונות דהויות, הכנסת אור לתמונות שצולמו בתנאי תאורה קשים והוספת קונטרסט. יש גם אפשרות לשמור את הגרסה המקורית יחד עם המשופרת. התוצאה הסרוקה יכולה להישמר בפורמט JPG או TIFF איכותי וכעת ניתן להעבירה במייל, או להעלותה – אוטומטית – לאחד משירותי הענן. הסורק מצויד גם בקישוריות WiFi, כך שניתן למקם אותו בכל מקום בבית.

 

הסורק מסוגל לסרוק לא רק תמונות אלא גם מסמכים עד לגודל עמוד A4  – כך שניתן לשמור מסמכים חשובים ואו הסטוריים (וכן, גם את הציור הראשון מגן הילדים). תודות לתוכנת OCR מובנית, ניתן לקבל את המסמכים גם בוורד או באקסל.

דילוג לתוכן