הסוף של ימי העבודה בבתי הקפה?

 

 

עצמאיים? אוהבים לעבוד בבתי קפה אבל מתבאסים על החשבון הגבוה?

שולחנות  "OutWork" בדרך אליכם

חברת "שחם אריכא" תשיק ביריד החדשנות האורבנית של ועידת השלטון המקומי – MUNI-EXPO את מערכת OutWork, פינת עבודה חיצונית שתוצב באזורים ציבוריים ברשויות המקומיות ומספקת שקעי חשמל ורשת WiFi למשתמשים

 

למי מאיתנו לא יצא לשלם עשרות שקלים על מספר לא מבוטל של כוסות קפה כשבסך הכל חיפשנו חלל נעים לשבת לעבוד או ללמוד בו על המחשב הנייד, במקום שיש בו חיבור לחשמל ורשת אלחוטית? בשנים האחרונות יש יותר ויותר ישראלים שעובדים ללא משרד, מבתי קפה וחללי עבודה משותפים כמו WeWork ומוציאים על כך סכומים גדולים כל חודש.

 

צוות העיצוב של החברה הישראלית "שחם אריכא" יצרו פתרון מושלם שיחסוך לכולם את הישיבה בבתי הקפה: "OutWork" מערכת ישיבה עירונית שמבוססת על עיקרון השיתוף ויש בה את כל מה שצריך על מנת לאפשר לכל אחד לעבוד או ללמוד במתחם ציבורי, באוויר הפתוח. המערכת כוללת הצללה, גישה לרשת WiFi ושקעי חשמל מוגנים מפני מפגעי מזג האוויר.

 

על מנת לשמור על סביבת עבודה בטוחה לכלל המשתמשים בה, OutWork מופעלת באמצעות אפליקציה ששומרת על שימוש נכון ובטוח בכלל רכיבי המתחם. באמצעות האפליקציה מפעילים את שקעי החשמל ולרשות המקומית יש אפשרות גם להגביל את זמן השימוש בשקעים ובכך לחסוך בחשמל, לוודא שהשימוש נעשה למטרות לשמן המערכת הוצבה שם ולשמור על בטחון התושבים ולמנוע התחשמלויות מיותרות.

 

ועידת השלטון המקומי לחדשנות MUNI-EXPO תתקיים ב-27-28 בפברואר 2019, ב-EXPO-TLV. זו הפעם השלישית, שמרכז השלטון המקומי מקיים את אירוע הענק, המהווה פלטפורמה מרכזית לקידום נושא הערים החכמות בישראל וכולל תערוכת חדשנות מהגדולות במזרח התיכון עם כ-170 מציגים בכל תחומי ניהול הערים: תשתיות, תברואה, אנרגיה ירוקה, חינוך, ספורט, תרבות, רישוי עסקים, תכנון ערים, פתרונות IT, חממות טכנולוגיות, חברות סטארט-אפ ועוד.

 

 

 

 

 

 

עוד במסגרת הוועידה, יתקיימו שורה של כנסים מקצועיים בהשתתפות מאות דוברים בכירים ומובילי דעה, וכן יתקיים כנס בינלאומי בהשתתפות מאות בכירים מערים בכל רחבי העולם.

הכנס הבינ"ל, שיתמקד השנה בנושאי הבטחון העירוני והתמודדות עם מתקפות טרור, יתקיים בשיתוף ועדת האו"ם למיגור טרור- CTED, שבפעם הראשונה תקיים כנס רשמי מטעמה בישראל. ועידת השלטון המקומי לחדשנות MUNI EXPO היא מקום המפגש המרכזי של בכירי השלטון המקומי עם בכירי השלטון המרכזי וצפויים לפקוד אותה  כ-8000 מבקרים.

דילוג לתוכן