הסוכנות היהודית עוברת לוירטואליזציה על בסיס VMware

בימים אלו מסתיים פרויקט וירטואליזציה מקיף בסוכנות היהודית. הפרויקט מבוסס על פתרונות VMware, כשיישומו נעשה על ידי חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס. ההטמעה בוצעה באתר הייצור בירושלים ובאתר הגיבוי בחיפה וכן במרכזי המידע בחו"ל. היקפו הכספי נאמד במאות  
במסגרת הפרויקט, הותקנו עשרה שרתי ESX VMware להרצת 100 מכונות וירטואליות ופתרון vCenter Site Recovery ManagerTM VMware, לניהול מתקדם של התאוששות מאסון ויכולות בדיקה, מבלי להשבית את אתר הייצור. כך ניתן לבצע הגירה של משאבים מאתר היצור לאתר הDR-, באופן אוטומטי וכן לתעל עומסי עבודה בין האתרים.
 
 
דב יהב, CIO הסוכנות היהודית: "הטכנולוגיה שנבחרה מאפשרת לארגון גיבוי On Line  של השרתים הווירטואליים באתר הראשי לאתר הגיבוי. כמו כן, טכנולוגיית ה SRM מאפשרת לנו בדיקה תקינות אתר הגיבוי בכל רגע נתון. פתרונות הוירטואליזציה בהם פתרון ה- Site Recovery Manager מעניקים לנו את המענה הטוב ביותר לצרכינו. בעקבות הצלחת הפרויקט אנו בוחנים הרחבות נוספת ואימוץ של VMware view (VDI) לכיתות הלימוד של הסוכנות בארץ".
 
רון קוהבלום, מנהל פעילות VMware ישראל: "מערכת  Site Recovery Manager TM מאפשרת למנהל מערכות המידע להפעיל תוכנית גיבוי מתוזמנת ומדויקת  במידה ומתרחש  כשל מהותי באתר הגיבוי. מערך זה  במשולב עם  אימוץ פתרונות וירטואליזציה של VMware מאפשר המשך שירות ופעילות IT זמן קצר לאחר הכשל וזאת בהשוואה לפתרונות המסורתיים המוכרים".
 
משה חגשור, מנהל תחום אחסון ווירטואליזציה בחטיבת האינטגרציה והתשתיות במטריקס:"במסגרת תכנית ההתאוששות מאסון, יש למערך ה-IT  בסוכנות היהודית  שני אתרים, כאשר אחד מהםמשמש אתר משני לצרכי גיבוי והתאוששות. לאחרהטמעת vCenter Site Recovery Manager הסוכנות צמצמה משמעותית את משך ההתאוששות מאסון, הגדילה את אמינות ושרידות התכנית להתאוששות,ופישטה את תהליכי התחזוקה והשינויים באתרים אלה".
 

דילוג לתוכן