הסוכנויות הגלובליות Team Detroit ו-Blue Hive מתמתגות מחדש בשם GTB

WPP הודיעה היום על המיתוג מחדש של Team Detroit, Blue Hive ו-Retail First במסגרת זהות גלובלית אחת שנקראת עכשיו GTB. השם החדש משקף את החזון המאוחד של הסוכנות, הלך מחשבה חדשני וטווח הגעה כלל עולמי אמיתי.
GTB, ראשי תיבות של Global Team Blue, פועלת בשש יבשות ויש לה 49 משרדים. GTB, שמשולבת כמעט בכל תחום תקשורת, היא צוות הסוכנות הכי גדול של WPP, וערוכה לקחת את עוצמת שיתוף הפעולה שלה לרמה חדשה של יצירתיות והשפעה. כיום יש 48 צוותי לקוחות גלובליים של WPP.
"אנחנו פועלים כישות גלובלית אחת, כך שהגיוני שיהיו לנו לא רק תכלית משותפת אלא גם שם שמבטא תכלית לאנשים שלנו וללקוחות שלנו", אמרה קים ברינק, מנהלת תפעול ראשית של GTB. "הלקוחות יותר מאי פעם רוצים את הכישרונות הטובים ביותר ש-WWP יכולה להציע. כשהמודל העסקי שלנו מתקדם לעבר יותר קישוריות, איחוד הכישרונות הרבים האלה זאת הצהרת משימה עבורם כדי שישיגו דברים אדירים. GTB היא בליבה צוות אחד גדול".
"הלך המחשבה הגלובלי הוא אחת מהחוזקות הקריטיות של השותפות רבת ההשפעה. "בגלל שאנחנו כל כך משולבים ברמה כלל עולמית, אנחנו מסוגלים לספק חשיבה, אסטרטגיות ונכסים גלובליים", אמרה ברינק. "זה יתרון תחרותי עצום".
השינוי מגיע בעקבות החזון של הסוכנות "שינוי משכנע". ברינק עודדה את אנשי השיווק והתקשורת של GTB לאמץ התפתחות יצירתית, טכנולוגית ועסקית. "נולדנו משינוי והיכולת שלנו ליצור שינוי היא המפתח לחדשנות למען העתיד למען לקוחותינו", אמרה ברינק.
אצל Team Detroit, במיוחד, שינוי צורה יצירתי אינו זר אחרי שנוצרה ב-2007 עם המיזוג של סניפי דטרויט של J. Walter Thompson, Ogilvy, Mindshare, Y&R ו-Wunderman. הסוכנות התפתחה לצד פעילות ההתחדשות העירונית המאוד מפורסמת של העיר דטרויט ותרמה את חלקה לצמיחה של עסקים קטנים באמצעות עבודה ללא תשלום ומעורבות בקהילה.
בנוסף להדגשת היכולות הגלובליות והאתוס הקשור של GTB, ה-Blue הוא גם הומאז' ללקוחה העיקרית שלה, חברת הרכב פורד, וגם לחשיבה חופשית ("חשיבה של שמיים כחולים"). לקוחות גדולים אחרים, ביניהם Purina ו-Johnson Controls, נמשכו למודל העסקי היעיל מבחינת שיתוף פעולה.
בשווקים גלובליים אחרים, צוותי הסוכנות הקיימים, שמותגו Blue Hive,יאמצו אף הם את הזהות GTB. Hudson Rouge, הסוכנות עבור מותג היוקרה לינקולן של פורד, תשאיר את שמה.
למרות שיש מי שאולי הופתעו מההודעה הזאת, שינוי השם ממש לא היה יוזמה מהיום למחר. "זה לקח זמן ואינספור סיבובים כדי למצוא את ההתאמה המושלמת", אמר מנהל התוכן הראשי הגלובלי טובי ברלו. "היה נחוץ לנו שם שייצג במדויק את המותג שלנו וייצור תהודה בכל השווקים שלנו". יחד עם השם החדש, נוצרו לוגו חדש ואתר אינטרנט שעוצב מחדש והם יאומצו גלובלית במשך תקופת מעבר ב-2016.

דילוג לתוכן