הסדרה העסקית הראשונה של סמסונג מגיעה לישראל

קבוצת חיון, משיקה בישראל את סדרות הניידים העסקיים החדשים 2, 4 ו-6, עתירי ביצועים ועם רמות אמינות, חוזק ואבטחה גבוהים במיוחד קבוצת חיון משיקה בישראל שלוש סדרות עסקיות חדשות של ניידי סמסונג, המאופיינות בטכנולוגיה עתירת ביצועים המתאימה במיוחד למגזר העסקי ומציעות מחשבים המשלבים עוצמה, אמינות, גיוון, חוזק, אבטחת מידע מובנית ורמת גימור המתאימה למשתמש העסקי בעולם הטכנולוגי של ימינו.
 
הסדרות העסקיות 2, 4 ו-6 של סמסונג מצוידות במעבד הדור השני של אינטל ובגרפיקת Intel HD, או לחילופין בכרטיסי nVIDIA Optimus Technology לניצול מירבי של חיי הסוללה.
 
"המחשבים הניידים החדשים של סמסונג מספקים חוויה יוצאת דופן של תחנת עבודה טכנולוגית המתאימה הן למנהל בעל הדרישות המורכבות והן למשתמש הרגיל", אומר אורן כרמיאל, מנהל חטיבת הניידים בחברת חיון, נציגת סמסונג בישראל. "סדרות המחשבים הניידים 2, 4 ו-6 מהוות עבור סמסונג הזדמנות ייחודית להציג את יכולותיה בתחום המחשוב הנייד למקומות עבודה ולמצב את המותג כמנהיג שוק המחשוב הנייד".
 
מחשבי סדרות 2, 4 ו-6 תוכננו לרמת קשיחות מוגברת ונבחנו במספר מבחני נפילה ולחץ. הם מצוידים בשלדת Duracase ProMG וגב מגנזיום מיוחד (בסדרה 6) המסוגל לספוג לחץ של 1000 קילוגרמים ומבנה קשיח Duracase Pro  (בסדרות 2 ו-4) המסוגל לספוג לחץ של 500 קילוגרמים ולשרוד נפילה מגובה של עד 76 ס"מ.
 

 
המחשבים מהסדרות 2, 4 ו-6 מצוידים במקלדת עמידה בפני חדירת נוזלים, המגינה על החלקים הפנימיים של המחשב, בחיישני זעזועים לכוננים הקשיחים ובחיישן נפילה מיוחד המזהה תנועה ועוצר את תנועת הדיסק הקשיח, באופן המקטין את הסיכון של אובדן מידע בעת נפילה או זעזוע. בנוסף, תוכננו מחשבי הסדרה כדי לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים. בזכות עמידות לחום של עד 60 מעלות וקור של עד 30- מעלות, ישרדו מחשבי הסדרה גם במקרה שבו ישכח המחשב ברכב בעיצומו של קיץ ישראלי לוהט.
 
בסדרות החדשות נשמר עקרון חיוני למנהלי ה-IT והוא נושא אבטחת המידע. מודולי אבטחה חדשים שהותקנו בסדרות 4 ו-6 כוללים בין היתר חיישן טביעת אצבע ומעבד  TPM (Trusted Platform Module).

 
מחשבי סדרות 2, 4 ו-6 צוידו במעבדי אינטל Core i7, i5 ו-i3 ובמערכת ההפעלה  Windows® 7 Professional המאפשרים עבודה יעילה וביצועים גבוהים. טכנולוגיית טעינה חכמה של סמסונג מאפשרת כ-1000 מחזורי טעינה ופריקה עד פי שלוש בהשוואה לסוללה רגילה 
 
בנוסף, צוידו הסדרות החדשות במסך300-nit SuperBright* LED נוגד השתקפות. זהו מסך בהיר ב-40% יותר ממסכים רגילים, המתאים לשימוש אקטיבי גם באור השמש, וזאת מבלי לעייף את העיניים. טכנולוגיית Intel vPro (בסדרה 6) מאפשרת גם לנהל את צריכת החשמל של המחשב מרחוק, ולבצע בקרה, אבחון ותיקון המחשב הנייד מרחוק גם כאשר הוא כבוי.
 
הסדרות החדשות מיועדות לעבודה נוחה ויעילה ולשם כך צוידו במקלדות נוחות, עמידות בפני נוזלים, עם מקשים ארגונומיים שעוצבו כדי לשרוד כ-10.000.000 הקשות, ב-TrackPoint ובמשטח מגע המאפשר חווית משתמש משופרת, בזכות היכולת לשלוט בו בעזרת טכנולוגיית מולטי-טאץ'.
 
טכנולוגיית Fast Start של סמסונג מאפשרת לשמור על רצף עבודה תקין ולהתחיל בעבודה שותפת בתוך שניות ספורות מרגע הדלקת המחשב ממצב שינה. כמו כן, היא מאפשרת המשך עבודה מהמקום שבו נפסקה, כאשר המידע נשמר בדיסק הקשיח (כך שהמידע לא ימחק גם אם הסוללה מתרוקנת). סמסונג מבטיחה למשתמשים גם אורך חיי מוצר יוצא דופן, ותאימות תמונת דיסק למשך 24 חודשים, כמו גם מחזורי חיים ממושכים לשאר רכיבי המחשב.
 
משתמשי הסדרות העיסקיות יוכלו ליהנות משורה ארוכה של אביזרים נלווים ואחידים התואמים לכל דגמי 3 הסדרות, לרבות תחנת העגינה, מטענים, סוללות חלופיות ועוד.
 

 
סמסונג לא פסחה גם על צרכי המשתמש בתקשורת מתמדת והסדרות החדשות נהנות מיכולות אודיו/וידאו מוגברות והן כוללות גם מצלמת רשת HD ומיקרופון מובנה
 
בנוסף, לניידי הסדרות העסקיות יוענקו 36 חודשי שירות במעבדות IBM. כמו כן, יינתן שירות של IBM באתר הלקוח (ע"י טכנאי) בתוספת מחיר.
 
* רכיב אופציונאלי. זמן סוללה מבוסס של בדיקת BatteryMark ועלול להשתנות בהתאם לשימוש או המפרט.
 
 
מחירים: 
מחירי סדרה 2: החל מ-3,899 שקל; סדרה 4: החל מ-3,999 שקל: סדרה 6: החל מ-5,999 שקל. להשיג  אצל המשווקים המורשים.

=

דילוג לתוכן