הנהלת אוויה העולמית בוחנת טכנולוגיות מובילות בתחום ה AI בישראל

השבוע התקיימה סדרת פגישות עם 8 סטארט-אפים ישראלים נבחרים ● 3 מתוכם בוגרי

האקסלרטור של עמותת יוצאי 8200

השבוע הגיע לישראל נציג אוויה (AVAYA) העולמית, שקיים בישראל במהלך השבוע סדרת פגישות עם 8 סטארט-אפים ישראלים נבחרים, כחלק מאירועי CodeFest 2018 שערכה החברה בישראל. באירוע הוצגו יישומים, המשלבים אינטליגנציה מלאכותית בתקשורת הארגונית, כחלק מתפישת סביבת העבודה העתידית של אוויה. כמו כן, המנכ"לים של הסטארט-אפים שהטכנולוגיות שלהם שולבו ביישומים נפגשו עם בכירי החברה, ביניהם גרג פלטון, סגן נשיא למוצריCollaboration & Devices וגיא גדניר, מנכ"ל מרכז המו"פ בישראל.

 

בסיום התהליך זכתה חברת over.ai במקום הראשון. החברה פיתחה פלטפורמת בינה מלאכותית, מבצעת משימות באמצעות למידה ממוחשבת. במקום השני זכתה חברת Knowmail עם פיתוח של בינה מלאכותית לחסכון זמן באמצעות תעדוף מיילים ובמקום השלישי זכו חברות הסטארט-אפ GONG עם פלטפורמת תוכן לצוותי שיווק לניתוח שיחות מכירות וחברת Annoto, לפתרונות צפייה אקטיבית לווידאו.

 

הסטארט-אפים נבחרו לאחר תהליך סינון ארוך על פי פרמטרים של חדשנות, בשלות, יכולות אינטגרציה, התאמה לסביבת העבודה העתידית ואיכות הצוות המוביל. בנוסף אליהם הציגו גם החברות: EXPLORIUM, conversation ONE, CymbIoT ו-eyeSight.

החברות Annoto, Conversation.one, Explorium הינם בוגריEISP , האקסלרטור של עמותת יוצאי 8200, עמו לאוויה ישראל שיתוף פעולה הכולל מתן ייעוץ ותמיכה, וזאת כחלק מתפיסת אוויה הרואה בישראל מרכז חדשנות עולמי ובהתאם משקיעה ופועלת  לקידום יזמים וחברות צעירות.

בהמשך לאירוע זה, אוויה חותרת להמשך שיתוף פעולה טכנולוגי ועסקי עם חלק מהסטארט-אפים, הצגת יישומים נבחרים בתערוכות ושילובם בקו המוצרים של החברה.

 

חברות הסטארט-אפ שהציגו באירוע:

 

חברת over.ai- פלטפורמה של  אינטליגנציה מלאכותית, המאפשרת ביצוע משימות מורכבות בממשק שיחה טבעית, תוך למידה והבנה של הסביבה ושל המשתמשים בזמן אמת.

בתהליך האינטגרציה, צירפו מהנדסי AVAYA ומהנדסי over.ai עוזרת וירטואלית לחדר פגישות בפתרון Equinox meetings online של AVAYA. המשתתפים בפגישה פנו אל העוזרת האישית בשפה טבעית ובקשו ממנה לבצע משימות כגון : לקבוע פגישת המשך, להזמין מישהו נוסף לפגישה, לרשום הערה, לחפש מידע באינטרנט ועוד.

חברת Annoto- הופכת צפייה פסיבית בוידאו לאקטיבית, שיתופית וחברתית יותר. את המוצר ניתן לשלב כמעט בכל אתר או סרטון וידאו. בעזרת הפתרון משתמשים יכולים לשאול שאלות, להעלות רעיונות ולהיחשף לדעות של המשתתפים האחרים בזמן הצפייה.

בתהליך האינטגרציה, הפתרון של Annoto שולב ב web client של אוויה ואפשר למשתתפי פגישה בEquinox meeting online סביבת התכתבות אקטיבית ושיתופית, המקושרת לנקודות זמן רלוונטיות בפגישה. כמו כן, הפתרון היה זמין גם על גבי ההקלטה של הפגישה, ואפשר המשך אינטראקציה ושימוש בכל המידע שנצבר עד כה, עם קישור לנקודות זמן מענינות ומעוררות דיון.

חברת GONG- פלטפורמת תוכן לצוותי שיווק שמנתחת כל שיחת מכירות על מנת להגביר את היעילות של הסוכן והשיחה. החברה נבחרה לאחד מ-20 הסטארטאפים המבטיחים של עיתון "דה מרקר" לשנת 2018.

במהלך האירוע, יצרו מהנדסי AVAYA ומהנדסי GONG אינטגרציה עמוקה בין כלי הפגישות של AVAYA ובין כלי האנליזה של GONG. בהנתן המידע שמערכת הפגישות של AVAYA מספקת ל GONG, מקבל איש המכירות אנליזה של שיחות המכירה שביצע, כולל תימלול מפורט עם חלוקה הבנתית של השיחה, וכן אינדיקציה לגבי התנהגויות שמקדמות הצלחת המכירה וכאלה שיש מקום לשפרן.

חברת Knowmail – פיתוח של בינה מלאכותית לחסכון זמן באמצעות תעדוף מיילים. היישום מיועד למגזר העסקי. המערכת מתלבשת על Outlook ומתעדפת בעזרת ניתוחי התנהגות, טקסט ועוד פרמטרים. מיקרוסופט (Microsoft) כבר שילבה אותה בקורטנה – העוזרת האישית שלה ואושיית בינה מלאכותית בעצמה.

במהלך האירוע, שילבו מהנדסי AVAYA ומהנדסי Knowmail יכולות אימייל מתוחכמות בטלפונים המתקדמים של AVAYA מסוג Vantage. משתמש Vantage קיבל על גבי המכשיר התראות על אימיילים דחופים שהגיעו אליו, עם תפריט אפשרויות מהירות לטיפול באימייל, ואינדיקציה למשך הזמן הצפוי לטיפול. כמו כן הושג חיבור מלא בין סביבת האימייל ויכולות הטלפוניה של Vantage, כולל חיוג בלחיצת כפתור מתוך האימייל.

חברת eyesight- פיתוח טכנולוגיות מתקדמות לראייה ממוחשבת המאפשרות שליטה ללא מגע ופונקציונליות מודעת משתמש, המוטמעות במגוון רחב של מכשירים אלקטרוניים, וכן במערכת מתקדמת לבטיחות ברכב.

בתהליך האינטגרציה, יצרו מהנדסי AVAYA  ומהנדסי eyeSight ממשק מבוסס מחוות יד למערכות הוידאו לחדרי ישיבות של AVAYA מסדרת XT, כולל שליטה במצלמה, שליטה בווליום עם אפשרות השתקה מהירה, ושליטה בתצורת עכבר. כמו כן הודגמו יכולות ליצירת חוויה המבוססת על מודעות למשתמש, בין אם מודעות מובהקת באמצעות זיהוי פנים, או מודעות חלקית באמצעות ניתוח תכונות ויצירת פרופיל.

חברת EXPLORIUM- מציעה לאנליסטים פלטפורמה שמחברת בקלות מידע ממקורות שונים, הכולל גם מקורות מידע של בית העסק וגם מקורות מידע מגוונים הזמינים באינטרנט. הפתרון מחבר בין הנתונים, מספק השערות וחיזויים ומגלה את הגורמים המשערים היעילים ביותר. בעזרת הפתרון ניתן לבנות מודלים בקלות ולהפיק תובנות אוטומטיות. במהלך האירוע, בנו מהנדסי AVAYA מערכת איסוף ועיבוד מידע למוצרי AVAYA, וחיברו אותה למערכת עיבוד המידע המתקדם של Explorium. באמצעות מערכת זו יצרו מהנדסי שתי החברות שני מודלים לניהול אופטימלי של משאבים: האחד, חיזוי מראש של כמות הטלפנים שיידרשו במרכז שירות בזמן נתון, והשני, חיזוי מראש של כמות שרתי הפגישות שיידרשו במערכת Equinox meetings online בזמן נתון. בדיקה הראתה שהתחזיות שמרו על רמות דיוק גבוהות.

חברת conversation.ONE- פלטפורמה לפיתוח יישומים לממשק שפה טבעית. הפתרון משתמש בלמידת מכונה כדי לשפר את האינטראקציה בין האדם למחשב למשל ביישומים של "עוזרים אישיים" ולהגביר את הדיוק ביותר מ-100 אחוזים כשהוא מפחית עלויות ואת הצורך במתווכים.

במהלך האירוע הוסיפו מהנדסי AVAYA ומהנדסי conversation.one למכשיר הטלפון המתקדם AVAYA Vantage, ממשק שפה טבעית לכלים פופולריים במספר תרחישים שונים. בתרחיש סביבה אירגונית, איש המכירות דבר בשפה טבעית אל המכשיר ופנה באמצעותו אל חשבון Salesforce שלו בבקשות כמו הצג לי את המשימות הבאות שלי, או מצא לי פרטי לקוח וצור איתי קשר. תרחישים נוספים כללו מלונאות: פנייה ל yelp בשאלה על המלצות למסעדה באיזור, וקיוסק בבנק: בירור יתרה וביצוע טרנזקציות.

חברת CymbIoT- מציעה גישה המשלבת את האינטרנט של הדברים עם מערכות ניהול וידאו (VMS) לכדי מוצר מדף אחיד, שמאפשר העברת נתונים ויכולות שליטה במערכות קיימות מתוך ממשק אחד.

במהלך האירוע בנו מהנדסי AVAYA ומהנדסי CymbIoT משרד חכם שנשלט על ידי מכשיר הטלפון המתקדם AVAYA Vantage באופן אוטומטי ומותאם למשתמש. משתמשים שונים שהתיישבו מול מכשיר הטלפון קיבלו חוויה משרדית שונה, למשל טמפרטורה שונה או תאורה שונה. כמו כן, מחוץ לשעות העבודה הפך מכשיר הטלפון למצלמת ביטחון ואף התריע על נוכחות חשודה בסביבתו.

דילוג לתוכן