המרכז הרפואי שערי צדק בוחר ב-RIS של eRAD

הקלות של השילוב גורם מניע עבור בית החולים היוקרתי בישראל
גרינוויל, קרוליינה הדרומית, 18 בנובמבר 20 (GLOBE NEWSWIRE***):
eRAD הודיעה היום שהמרכז הרפואי שערי צדק (שערי צדק) בחר במערכת המידע הרדיולוגי (RIS) של eRAD כדי לנהל באופן חלק ודינמי את זרימת העבודה הקלינית והעסקית שלו.
ההתקנה של ה-RIS של eRAD מהווה הרחבה גדולה יותר של בסיס ההתקנות של החברה בישראל. eRAD היא חברת בת של RadNet, Inc. וספקית מובילה של פתרונות ניהול תמונות ונתונים רדיולוגיים מבוססי תקנים ואינטרנט.
שערי צדק הוא המרכז הרפואי הגדול ביותר בירושלים, המשתרע על קמפוס של 11 אקרים (בערך 45 דונם) ומציע שירותים בהתמחויות רפואיות רבות. שערי צדק, שמפורסם גם בגלל מרכז וילף לאישה וליילוד, שנולדו בו השנה 21,000 תינוקות כאחת ממחלקות היולדות הכי פעילות בחצי הכדור המערבי, ורפואת הטראומה והחירום, הוא גם מוסד אקדמי ומחקר מאוד מוערך.
פרופסור יונתן הלוי, המנהל הכללי של שערי צדק, אמר: "היכולת למדוד את כל ההיבטים של הטיפול הרפואי – מהפקת דוחות ועד להגשת חשבונות – קריטית לאיכות, ולאיכות יש תפקיד מרכזי במשימה שלנו בשערי צדק. eRAD תיתן לנו ראות שלמה בכל היבט של זרימת העבודה שלנו בדימות, שתעמיק ותחדד את יכולתנו לשרת את המטופלים שלנו".
הגמישות של הארכיטקטורה של eRAD מאפשרת שילוב ישיר עם המערכות הקיימות בשערי צדק. גם מערכת ה-PACS של בית החולים וגם מערכות EMR הקנייניות שלו, וכן פלטפורמת זיהוי הדיבור, יתמשקו באופן חלק עם ה-RIS של eRAD, כך שאפשר יהיה להשיג יצרניות רבה יותר מקיר לקיר.
"ניתוב ברור של נתונים הוא חיוני", אמר ד"ר הלוי. "הטכנולוגיה של eRAD מבטיחה שנתונים לא ננטשים במערכות הנפרדות האלה, ואנחנו יודעים, לדוגמה, בדיוק מה קורה במהלך הביקור של כל מטופל מ-א' עד ת'. בגלל הגודל והקצב שלנו, מועיל מאוד שיש לנו את הבהירות הזאת – הביטחון ששום דבר לא הולך לאיבוד".
זרימת המידע החלקה הזאת, יחד עם התכונות החזקות של ה-RIS של eRAD, מועילות גם לגורמים מפנים. ההפקה היעילה של דוחות מסייעת להמשכיות טיפול רבה יותר, ובנוסף RADAR, הפלטפורמה של eRAD לתקשורת קלינית, מאפשרת לקלינאים שיתוף פעולה מאובטח. שיתוף תואם דו-כיווני – באמצעות טלפון, SMS או דואל – של מידע קליני מכל סוג שהוא, מכל או אל כל מכשיר, מאפשר תקשורת יותר מדויקת ומהירה."הלב של הפתרון שלנו הוא שיתוף פעולה", אמר יוסי אבניאל, המנהל הכללי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-eRAD. "אנחנו מאפשרים לנתונים לזרום באופן חופשי בין אתרים בארגון, ומשערי צדק לגורמים המפנים ולמטופלים שלו, ובכך אנחנו מספקים את הכלים שנחוצים לשיתוף פעולה קליני איתן. וזה תמיד מוביל לטיפול טוב יותר במטופלים. אנחנו מאוד שמחים ששערי צדק הוא חלק מרשת ההתקנות הגדלה שלנו בישראל".
אלעד פתרונות בתל אביב, ספקית ה-EMR המובילה בישראל והשותפה של eRAD, תתקין את מערכת ה-RIS בשערי צדק. אלעד כבר התקינה מערכת RIS של eRAD בכמה מקומות בישראל ומספקת תמיכה 24/7.

דילוג לתוכן