המעבר לדיגיטל מוביל לדרישה מוגברת לזמינות מידע בארגונים ותורם לצמיחה של Veeam ברבעון הראשון של 2016

שינויים דיגטלים, דרישה ל- DRaaS והצורך לזמינות מידע הובילו את Veeam לרבעון נוסף של צמיחה חיובית, לרבות צמיחה של 75% בהזמנות בהשוואה לאשתקד

חברת Veeam, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, מכריזה היום על צמיחה של 24% בהכנסות, ברבעון הראשון של 2016, בהשוואה לאשתקד. צמיחה זו מדגימה את התאבון הגובר של התעשייה לפתרונות זמינות מידע.
עם צמיחה של 75% במספר ההזמנות הכולל מעסקאות רחבות היקף, ההצלחה של Veeam ברבעון זה ממחישה בבהירות כי ארגוני האנטרפרייז מאמצים בחום את הגישה החדשנית של Veeam, לאספקת פתרונות זמינות המאפשרים רמת שירות (SLAs) של זמני התאוששות הנמוכים מ- 15 דקות עבור כל האפליקציות והמידע.

"הגיבוי תקול" אמר רטמיר טימשב, מנכ"ל Veeam. "מצב הגיבוי לא הולך להשתפר. מה שנחוץ כעת זו זמינות. מחקר שנערך לאחרונה מראה כי 84% מהמנמ"רים מסכימים כי הארגון שלהם חווה פערי זמינות מידע – הפער בין הדרישה של המשתמשים לזמינות מידע לבין הזמינות שמחלקות ה- IT יכולות לספק בפועל. Veeam ממשיכה לסייע לארגונים לפתור אתגר זה, והתוצאות שלנו לרבעון 1 מראים כי הדרישה לפתרונות Veeam Availability ממשיכה לצמוח במהירות ואנו מצפים כי היא תמשיך בקצב דומה לאורך השנה."

"אנו יודעים כי זמינות חיונית לשינוי דיגיטלי," אמר פיטר רושץ, סמנכ"ל שיווק ב- Veeam. "כל הארגונים, ללא קשר למגזר או לגודל, מאמצים כלים טכנולוגים על מנת לשפר ביצועים וחווית לקוח כוללת. זה לא זמן לשאננות בעולם הדיגיטלי שנע קדימה במהירות, ואין תירוצים להשבתות מיחשוב. Veeam מסייעת למנמ"רים להוביל את השינוי הזה בתוך הארגונים שלהם."

נתונים נוספים מרבעון ראשון של 2016:
o 193,000 לקוחות בעולם: 11,000 לקוחות בקירוב נוספו ברבעון זה, בהמשך למגמה, שחוזרת על עצמה, של 3500 לקוחות חדשים מדי חודש.
o 11.1 מיליון VMs מוגנים עם פתרונות Veeam Availability.
o 39,000 שותפים בעולם: ההתחייבות של Veeam לערוצים ממשיכה לעורר עניין בקרב מפיצים ושתפים עסקיים חדשים.
o צמיחה של 34% ברכישת הרשיון של Microsoft Hyper-V.
o יום הזמינות הבינלאומי: בתגובה לדרישות המשתנות של ארגוני ה- Always-On וכדי לחנך את השוק שגיבוי לבדו אינו מספיק עוד, Veeam חגגה את יום זמינות המידע השני ב- 30 למרץ.

דילוג לתוכן