המלכה פוגשת את המלך בשבוע האופנה בלונדון: אליזבת השנייה העניקה למעצב העל הבריטי, ריצ׳רד קווין, את פרס העיצוב הבריטי

שבוע האופנה של לונדון נחתם בסוף השבוע, עם ביקור ממלכתי של אליזבת השנייה. המלכה ניצלה את ההזדמנות והעניקה את פרס העיצוב הבריטי לאחד הכוחות היותר מבטיחים בזירת האופנה הבריטית, ריצ׳ארד קווין. במפגש המלכותי לקחו גם חלק אנה וינטור, העורכת האגדית של של ווג ארה״ב וקרוליין ראש, מנכ״לית מועצת האופנה הבריטית. הפרס שזו השנה הראשונה להענקתו, מיועד להכרה במעצבים צעירים שהטביעו את חותם על תעשיית האופנה.

הפרס הוענק לקווין, לאחר שעל המסלול הוצגה הקולקציה החדשה שלו, שעוצבה כולה והודפסה, תוך שימוש בטכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית של Epson. בתצוגה בלטו פריטי לבוש שונים בעיצובים פרחוניים בצבעים חיים, כמו גם אביזרים נלווים, דוגמת כפפות, מגפיים ואפילו קסדות אופנועים, שאף בהדפסות שלהם נעשה שימוש בטכנולוגיה של Epson.

קווין, חובב הדפסה דיגיטלית מושבע, מנצל לטובת העיצובים הייחודיים שלו את יכולותיהן של מדפסות ה- Epson SureColor – מדפסות פורמט רחב כשאת העבודה הוא מבצע בסטודיו הלונדוני שלו, שם הוא מדפיס לבד את יצירותיו הפופולריות. קווין אף מספק במקום שירותי הדפסה חינמיים לסטודנטים, מקיים סדנאות ומאפשר ליוצרים צעירים להשתמש בציוד מתי שהם רק רוצים. במהלך טקס הענקת הפרס, ולאחר שהודה למשפחתו הודה קווין לאנשי Epson על האמונה בחזון שלו ועל הפיתוחים הטכנולוגיים הייחודיים שמאפשרים את העיצובים שלו. ״המערכות של Epson עם שלל יכולות ההדפסה על חומרים מגוונים, הקלו עלי לעמוד במשימה ואיכות ההדפסה אפשרה לי לחגוג בגדול״.

לדברי דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב ב-Epson ישראל, מדובר במעצב מוכשר שמרגש לראות כיצד הוא לוקח את כוחה של ההדפסה הדיגיטלית של Epson, חוקר אותה לעומק ומפיק ממנה יצירות מופלאות.

דילוג לתוכן