המכללה האקדמית תל-חי בחרה ב ITLogic להטמיע את פתרונות המחשב הוירטואלי של חברת VMware

חברת ITLogic, המספקת פתרונות מחשוב למגזר העסקי, נבחרה להטמיע את פתרונות המחשב הווירטואלי של VMware במכללה האקדמית תל חי. במסגרת הפתרון נבחנו פתרונות של מתחרים, כולל ביצוע פיילוטים ובחינת פרויקטים דומים באקדמיה. במכללה בחרו בפתרון HorizonView בשילוב Virtual SAN של VMware עבור תחנות העבודה של הסטודנטים והמרצים. במכללה האקדמית תל חי לומדים כיום כ-5,000 סטודנטים במסלולים אקדמיים וחוץ אקדמיים. במכללה קרוב ל-1,500 מחשבי קצה, 30 מעבדות מחשבים ושתי ספריות גדולות וצוות ההוראה והניהול בה משתמשים במעל 100 תוכנות. היקף הפרויקט מוערך בכחצי מיליון ₪, למשך 4  השנים הבאות.

 

מיקי כהן, מנמ"ר המכללה האקדמית תל-חי: "השילוב בין  Horizon View Virtual SAN של VMware ו-ThinApp (מנגנון וירטואליזציה של יישומים, המאפשר למשל פריסת תוכנה מבלי לבצע שינויים במערכות ההפעלה המקומיות) מעניק לנו מענה לדרישות הלוגיסטיות המתפתחות של המכללה, מאפשר שרידות ואחסון מרכזי תוך שימוש בפחות משאבים וחיסכון משמעותי בעלויות. בנוסף, מספק הפתרון גמישות ואפשרות של למידה מרחוק ושימוש במחשבים האישיים של הסטודנטים. הפידבק שקיבלנו מסטודנטים שמשתמשים בשירות הוא פשוט נפלא ויש להם גמישות לתרגל וללמוד ללא מגבלה. שינויי מערכת שלקחו בעבר כחודשיים ניתנים לפתרון ושדרוג תוך יום בלי צורך לעבור בין כל תחנה ותחנה עבור עדכוני תוכנה או כל שינוי שמתבקש. על פי הערכות שבצענו, ROI, מצאנו כי הפתרונות של VMware תורמים לחיסכון של יותר ממאה אלף דולר וכן פותחים עבורנו הזדמנויות של פתיחת כיתות חדשות בקלות יחסית, לפי צורכי המכללה".

 

עמית וילרה, CTO בחברת ITLogic: "פתרון VirtualSAN של חברת VMware מפשט אחסון וניהול של סביבות וירטואליות ומספק שליטה גדולה יותר ואוטומציה של כל שכבות האחסון. הפתרון מסוגל לבנות מחדש ולאזן משאבים ומשתלב בצורה מלאה עם הפתרונות האחרים של VMware על מנת לספק מודל תפעולי יעיל וחסכוני ברמת ביצוע גבוהה המאפשרת סקלביליות ותכנון עתידי לפי דרישה וצורך. שיתוף הפעולה המצוין עם המכללה האקדמית תל חי מתבסס בין היתר על המומחיות שלנו בפתרונות VMware  ובהתקנת VDI ".

דילוג לתוכן