המכירה של ווסטינגהאוז לברוקפילד הושלמה

החברה יוצאת מצ'פטר 11 אחרי שינוי מבני

קרנברי טאונשיפ, פנסילבניה, 1 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

Westinghouse Electric Company, המובילה הגלובלית בטכנולוגיה, דלקים ושירותים גרעיניים, הודיעה היום על השלמת המכירה שלה שנמסר עליה בעבר ל-Brookfield Business Partners L.P. (NYSE:BBU) (TSX:BBU.UN) יחד עם שותפים מוסדיים (באופן קיבוצי, "ברוקפילד") ויציאה מצ'פטר 11 כחברה שעברה ארגון מחדש. העסקה שנמסר עליה ב-4 בינואר 2018 נסגרה ונכנסה לתוקף היום.

"הסגירה של העסקה הזאת היא ציון דרך מרגש עבור ווסטינגהאוז כי יצאנו בהצלחה מצ'פטר 11, ואנו ממשיכים לצלוח שינוי משמעותי שממצב אתנו להצלחה בת קיימא ארוכת טווח. עם התמיכה של ברוקפילד, ווסטינגהאוז תמשיך להתבסס על המורשת שלה בהובלת ענף הגרעין. ההתמקדות שלנו היא בחיזוק העסק וניצול הנוכחות הגלובלית שלנו והמצוינות בשירות לקוחות וחדשנות", אמר נשיא ומנכ"ל ווסטינגהאוז חוזה אמטריו גוטיירז.

Westinghouse Electric Company היא חברת האנרגיה הגרעינית החלוצית של העולם וספקית מובילה של מוצרים וטכנולוגיות של תחנות כוח גרעיניות לחברות שירותים ציבוריים ברחבי העולם. ווסטינגהאוז סיפקה את כור מי הליחוץ המסחרי הראשון בעולם ב-1957 בשיפינגספורט, פנסילבניה, ארה"ב. כיום הטכנולוגיה של ווסטינגהאוז היא הבסיס למחצית בערך מתחנות הכוח הגרעיניות שפועלות בעולם.

Brookfield Business Partners היא חברת שירותים עסקיים ותעשייה שמתמקדת בבעלות והפעלה של עסקים באיכות גבוהה שמרוויחים מחסמי כניסה ו/או עלויות ייצור נמוכות. Brookfield Business Partners רשומה בבורסות לניירות ערך של ניו יורק וטורונטו. מידע חשוב עשוי להיות מופץ בלעדית דרך אתר האינטרנט, על המשקיעים לבדוק באתר איך לגשת למידע הזה.

Brookfield Business Partners היא חברת הדגל הרשומה בבורסה לשירותים עסקיים ותעשייה של Brookfield Asset Management Inc. (NYSE:BAM) (TSX:BAM.A) (EURONEXT:BAMA), מנהלת נכסים אלטרנטיביים גלובלית מובילה עם נכסים מנוהלים של בערך 285 מיליארד דולר, מהם בערך 150 מיליארד דולר בארה"ב. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר שלנו בכתובת https://bbu.brookfield.com

דילוג לתוכן