הלהיט של האפסטור: הדפדפן כרום של גוגל מדורג במקום הראשון מספר ימים בלבד לאחר השקתו

המשתמשים מעניקים לו ציון גבוה של 4.5 כוכבים; התלונה הנפוצה: איטי בהשוואה לדפדפן הספארי של אפלדפדפן כרום של גוגל נחת באפסטור של אפל רק לפני כמה ימים, אבל קפץ ישר לראש הסולם ומדורג כעת במקום הראשון במספר ההורדות של אפליקציות חינם. גוגל הכריזה על כך שהדפדפן שלה זמין עבור מכשירי אייפון ואייפד, והמשתמשים מעניקים לו ציון גבוה של 4.5 כוכבים. התלונה הנפוצה ביותר עליו היא שהוא איטי יחסית, בהשוואה לדפדפן הספארי של אפל.

דניאל לונסקו, הפרשן של PCWorld כתב בפרשנות שלו כי "כרום איטי רק במעט מספארי וכי כרגע מדובר בדפדפן הטוב ביותר לסינכרון במכשירים ניידים".

גוגל הדגימה ביום חמישי האחרון את הכוח של יכולת הסינכרון בדפדפן כאשר בריאן רקובסקי, סגן נשיא בחברה, הדגים כיצד הוא גולש באמצעות כרום במכשירים שונים וכיצד, למרות המעבר שלו ממכשיר למכשיר, כל אחד מציג את הפעולה האחרונה שהוא עשה במכשיר האחר. גם הפונקציה של החזרה לאחור פועלת במעבר בין מכשירים – אם הלכת לאחור באייפון, אתה תראה את זה בגלישה גם באייפד או במחשב האישי שלך.

יותר מכך, רקובסקי הדגים כיצד הוא פותח לשוניות בזו אחר זו במחשב אישי, והן זמינות עבורו בגלישה ממכשיר אחר, גם כזה בו הוא לא ביקר מעולם עם הכרום שלו. הוא עשה זאת בעזרת כניסה פשוטה לחשבון הגוגל שלו.

מסך הכניסה לחנות iTunes בעת כתיבת ידיעה זו: 

 

דילוג לתוכן