הכרזה מכנס MWC בברצלונה: SAP ואפל מהדקות את שיתוף הפעולה בזירת האפליקציות העסקיות

SAP הכריזה בכנס המובייל בברצלונה על אפשרויות חדשות לפיתוח אפליקציות מובייל עסקיות למכשירי אפל

SAP תספק SDK חדש שיאפשר למיליוני מפתחים לפתח אפליקציות נייטיב ארגוניות למכשירי המובייל של אפל כמו אייפון ואייפד. בנוסף, תכריז SAP בקרוב על יישומי מובייל עסקיים חדשים למגוון ענפים.

SAP מכריזה על חבילת פיתוח שתקל על מיליוני מפתחים לפתח אפליקציות ארגוניות עבור מכשירי המובייל של אפל דוגמת אייפון ואייפד.
SAP הכריזה בכנס המובייל MWC 2017 בברצלונה על השקת חבילת הפיתוח SAP Cloud Platform SDK עבור מערכת ההפעלה של אפל – iOS, אשר תעניק למפתחים, מעצבים ועסקים ברחבי העולם את הכלים והסקלאביליות שהם צריכים כדי לבנות במהירות וביעילות אפליקציות ארגוניות עבור אייפון ואייפד, בהתבסס על SAP Cloud Platform ו- Swift מובנה – שפת הפיתוח המודרנית של אפל. ערכת הפיתוח (SDK) נועדה גם לספק ספרייה עשירה של רכיבי UX מוכנים מראש, וגישה ליכולות מכשיר חדשניות – כגון Touch ID, שירותי מיקום והתראות – כדי להאיץ את פיתוח האפליקציה ולהגביר את הפצתה ואימוצה.
קהילת המפתחים של SAP, המונה 2.5 מיליון מפתחים וקהילת מפתחי אפל המונה 13 מיליון מפתחים, תהנה מהכשרה ראשונית וסדנאות של SAP Academy for iOS. מפתחים יכולים כעת להירשם לאקדמיה של SAP עבור iOS כדי לקבל את ההכשרה הנדרשת ליצירת אפליקציות נייטיב משלהם.
SAP עצמה בונה כעת אפליקציות iOS המותאמות לצרכים העסקיים של מגוון תעשיות, החל מייצור ועד לקמעונאות ואשר צפויים לחולל מהפך בתהליכי ליבה. הראשונה מתוכן, SAP Project Companion עם גרסאות למנהלים ויועצים, פותחה עבור ספקי שירותים מקצועיים, ומתוכננת להשקה ב- 30 במרץ. האפליקציה נועדה לשפר שיתוף פעולה בתוך צוותי פרויקטים על גבי אייפון ואייפד. האפליקציות פועלות באמצעות SAP Cloud Platform בתוך פתרון הענן SAP S/4HANA Professional Services, כשהן מנצלות נתונים בזמן אמת ויוצרות חוויה קלה ונוחה עבור יועצים, מנהלי פרויקטים ומשתמשים אחרים שנמצאים בדרך כלל בתנועה.

"כפי שהובטח, SAP מספקת תוכנה ארגונית בזמן אמת עבור מכשירי iOS, ומשנה תהליכי ליבה של חברות בכל גודל באמצעות אפליקציות נייטיב ייעודיות לאייפון ואייפד". אמר ברנד לוקהרט, חבר מועצת המנהלים של SAP ומנהל הפיתוח והחדשנות הגלובלי של SAP. "לקוחות, שותפים ו-SAP עצמה, יכולים כעת לפתח במהירות אפליקציות לאספקת נתונים על בסיס יכולות חוד החנית של SAP Cloud Platform ו- SAP S/4HANA. השותפות מגיעה בזמן הנכון עבור לקוחותינו, כאשר יותר ויותר חברות בונות את אסטרטגיית הניידות שלהן סביב iOS".

סוזן פרסקוט, סגנית נשיא שיווק מוצרים, אפל: "כאשר יצאנו לשותפות עם SAP, ידענו שיש לנו הזדמנות אדירה לשנות את הדרך בה אנשים ברחבי העולם עובדים, עם שילוב בין החדשנות והאבטחה של iOS עם ההובלה של SAP בעולם התוכנה הארגונית. אנו כבר רואים את ההשפעה שמייצר השילוב בין iOS ל- SAP על מנת לאפשר לעסקים תהליכים טובים ויעילים יותר לרוחב תעשיות שונות. כעת מפתחים רבים אף יותר יוכלו לנצל ה- SDK החדש, ואנו מצפים לראות כיצד הם משנים את העסקים שלהם".

דילוג לתוכן