הכרזה חשובה של דרופבוקס

 

 

דרופבוקס מרחיבה את יכולות הפלטפורמה שלה

Dropbox Extensions כולל אינטגרציות חדשות מרחיבות את יכולות הפלטפורמה של דרופבוקס ויוצרות נקודת פתיחה לתהליכי עבודה עם כלים של שותפי דרופבוקס מובילים

 

6 בנובמבר – דרופבוקס (נסד"ק: DBX) הודיעה היום על התקדמות חשובה בהתפתחות הפלטפורמה הגלובלית שלה ובאקוסיסטם של שותפיה. החברה משיקה אתDropbox Extensions  – אינטגרציות ויכולות חדשות המאפשרות למשתמשים לבצע תהליכי עבודה עסקיים יומיומיים כגון עריכת קבצים, שליחת קבצים לחתימה דיגיטלית, הוספת אנוטציות לסרטי וידיאו ושליחת מסמכי פקס אלקטרוניים היישר מתוך דרופבוקס.

באמצעות שותפיה האסטרטגיים של דרופבוקס, המובילים בתחומם, Dropbox Extensions  יעניק למשתמשים יותר חופש בשימוש בכלים המועדפים עליהם היישר מתוך דרופבוקס ויסייע להם לקדם פרויקטים תוך שמירה על שיתוף פעולה אקטיבי בצוותי עבודה.

"אנו רוצים להעצים את כוחם של המשתמשים לבחור בכלים הטובים ביותר לעבודתם ועושים זאת באמצעות ביטול נקודות החיכוך בין הכלים השונים," אמר קוונטין קלרק, סגן נשיא להנדסה, מוצרים ועיצוב בדרופבוקס. "אנו מאפשרים למשתמשים יצירת קשר חלקה עם השותפים המציעים את הכלים הנכונים לכל משימה."

הודות לאינטגרציה העמוקה של כלי השותפים של דרופבוקס, ביניהם Adobe, Autodesk, DocuSign Vimeo, airSlate, HelloSign, Nitro, Pixlr, Smallpdf ועוד.

המשתמשים יוכלו לעבור בקלות ממשימה אחת לשנייה. היישר מתוך דרופבוקס יוכלו המשתמשים להתחיל תהליכי עבודה מבוססי תוכן, כגון:

עריכת חוזה מטיוטה ראשונה לגרסה סופית ושליחתו לחתימה ללא העלאה, הורדה או סריקה.
עריכת קבצים או הוספת אנוטציות לסרטי וידיאו לקבלת משוב מהיר בזמן אמת
שליחה דיגיטלית של פקסים כגון חוזים חתומים, קובצי PDF או WORD ליעדם הסופי.
האינטגרציות צפויות להיות זמינות לכל ב-27 בנובמבר, 2018.

דילוג לתוכן