הכנס המקצועי הגדול והמוביל בישראל בעולמות ה- IT והסייבר יתקיים על ידי ג'ון ברייס הדרכה בין התאריכים 26.3-29.3

העידן הדיגיטלי החדש בו אנו נמצאים, מספק אתגרים רבים בתחומי הטכנולוגיה וההייטק עבור חברות וארגונים, אשר נדרשים ליישר קו עם ההתפתחויות החדשות, על מנת לשמור על מקומן בשוק תחרותי. אתגרים אלו מופנים בעיקר למומחי ה- IT בארגונים, אשר חייבים להיות מעודכנים ולהעמיק את הידע המקצועי שלהם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובפתרונות החדשניים ביותר המוצעים כיום בעולמות אלו.

ג'ון ברייס הדרכה – זרוע ההדרכה של חברת מטריקס, מקיימת את כנס IT&CyberGeekWeek 2017 אשר נחשב לכנס האולטימטיבי, המקצועי והמקיף ביותר עבור אנשי תשתיות, סייבר ותקשורת, במסגרתו מועברים סמינרים בנושאים החמים ביותר כיום בעולם ההייטק. הכנס מתייחס להיבט התשתיתי בכל התחומים הרלוונטיים והטרנדיים ביותר, כגון שילוב תהליכים אוטומטיים בתהליכי הפיתוח ויצירת "מעגלי פיתוח" אוטומטיים וחצי אוטומטיים – DevOps, יצירת ו/או הגדרת תשתיות אלסטיות – Clouds, יצירת ואפיון מערכות תקשורת מורכבות מבוססות קוד, התמודדות עם אחסון וניהול Big Data ועוד.

מוטי חדד, מנהל ג'ון ברייס הדרכה: "הכנס, אשר זוכה להצלחה רבה, מספק 4 ימים של סמינרים תיאורטיים ומעשיים, אשר יועברו על ידי מרצים ויועצים מובילים מבכירי התעשייה. משתתפי הכנס יקבלו כלים מעשיים והבנה מעמיקה יותר של הטכנולוגיות בסביבת עבודתם בארגון, וייחשפו לפתרונות, לכלים, לסביבות ולתשתיות העדכניים והטרנדיים ביותר כיום" ומוסיף: "כנס זה מצטרף לכנסים מובילים אחרים שאנו מקדמים בג'ון ברייס הדרכה, כדוגמת שבוע אורקל ו-,DevGeekWeek שמטרתם להעניק למשתתפים את כל הכלים הדרושים על מנת להצעיד את ארגונם לחזית הטכנולוגיה".

במסגרת הכנס מוצעים למעלה מ- 40 סמינרים מקצועיים – תיאורטיים ומעשיים (בני יום שלם),
המאוגדים תחת 5 מסלולי לימוד אשר נבחרו בקפידה על ידי מיטב המומחים והיועצים:
DevOps, Cloud, Big Data, Management, Cyber Geek Week.

לפרטים והרשמה: http://itcybergeekweek.johnbryce.co.il/

 

דילוג לתוכן