הכירו את מגי- הבוט הגאה הראשון בעולם

האגודה למען הלהט"ב השיקה את הבוט הגאה הראשון בעולם- מג"י (מידע גאה וייעוץ).
מטרת הבוט היא להנגיש את שירותי האגודה לקהילה הגאה כך שכל חברי וחברות הקהילה יוכלו להכיר את השירותים שהאגודה מספקת לקהילה הגאה בישראל, שירות וייעוץ משפטי חינם, מרכז דיווח המטפל במאות מקרים להט"בופיביים בשנה, קו קשב המספק אוזן קשבת, שירות פסיכולוגי מסובסד ועוד מגוון שירותים בהתאם לצרכי הקהילה הגאה. אבישי פריז, ממייסדיי סטרטאפ Warrantter – שנמכר לאחרונה ל- ironSource, שימש כמנטור וליווה את הפיתוח והאפיון של הבוט.
האגודה למען הלהט"ב בישראל פועלת בשנים האחרונות כדי להפוך לנגישה עבור קהלי היעד שלה באמצעות פיתוחים טכנולוגיים בכדי לאפשר את הנוחות והגמישות המרבית לקהילה הגאה בישראל ולאפשר תחושה שתמיד יש מי שמקשיב ויכול לסייע. כך למשל, בנוסף לבוט המושק בימים אלו התרחב קו הקשב והוא נותן מענה מיידי גם בוואטסאפ.
רן שלהבי סמנכ"ל פיתוח באגודה, "האפליקציות המובילות היום בשוק הן אפליקציות מסנג'ר למינהם, לכן חשוב לנו להיות רלוונטים ולהנגיש את השירותים במקום הכי נוח." עוד הוסיף "הבוט הוא חלק ממכלול פעולות שאנו מבצעים באופליין ובאונליין על מנת להנגיש את מגוון השירותים שלנו כלפי האוכלוסייה. היה לנו חשוב לתת ערך וליצר פתרון שיהיה נוח לצרכנים ויעזור לאגודה בשיפור השירות שלה כלפי הקהילה הגאה ואנחנו שמחים להיות הגוף הראשון בעולם עם בוט גאה".
את מגי ניתן לפגוש כבר עכשיו במסנג'ר בעמוד הפייסבוק של האגודה ובקרוב בפלטפורמות נוספות.

דילוג לתוכן