היעד החם של קבוצת ההאקרים "אנונימוס" – חדרי צ'ט של פדופילים

אנונימוס מתחלחלים מתופעת הפדופיליה המתרבה ברשת ויוצאים למבצע PedoChat  קבוצת ההאקרים "אנונימוס" – האם הם פושעי רשת או אולי גם קצת לוחמי חופש המגנים על חופש הביטוי? הממשל האמריקאי מתייחס לקבוצת ההאקרים כטרוריסטים לכל דבר (טוב נו, זה לא כל כך קשה לעצבן את האמריקאים השמרנים), אבל קמפיין של אנונימוס מהימים האחרונים מוכיח שיש בהם גם מעבר – הקבוצה הכריזה מלחמה על החלק אולי המעוות ביותר ברשת האינטרנט – אתרי פדופילים המפעילים חדרי צ'ט בהם פדופילים מחליפים תמונות של ילדים.

בסרטון שהופץ ביוטיוב, אנונימוס הכריזו על מבצע "PedoChat" וחשפו שמות, כתובות דואר וכתובות IP של מאות אנשים שעושים, לכאורה, שימוש באתרים כאלה. דן גרציאנו מאתר bgr.com כותב כי זו אינה הפעם הראשונה שקבוצת ה"האקטיביסטים" שמה לה למטרה להלחם בפדופילים – באוקטובר האחרון אנונימוס נקט הארגון פעולה נגד חברת Freedom Hosting ששרתיה אירחו ביודעין אתרים שכללו חומר פדופילי.

"לאחרונה הובא לידיעתנו כי יש עלייה חדה במספר האתרים המוקדשים לפדופילים – לצ'טים ולשיתוף תמונות. פדופילים אלה תומכים ברעיונות כמו 'אהבת גבר-ילד' וטוענים כי ילדים בני 8 אוהבים אותם ושמחים לתשומת ליבם. זה נכון גם לילדות. תמונות של ילדים על החוף ובמגרשי משחקים מוצאות דרכן לאתרים האלה והופכות שם לפורנוגרפיה של ילדים. אנו שואפים להעלים לחלוטין מהאינטרנט את התופעה הזו, גם אם זה ייקח זמן רב". כתבו אנונימוס בהצהרתם.

דילוג לתוכן