היכונו ל- Availability Day במסגרת הכנס השנתי VeeamON Tour

ריק  ונובר ואמיר מרואני יספקו לראשונה הצצה לפתרון v9Veeam Availability Suite

 

חברת Veeam® Software המספקת זמינות (Availability) עבור מרכז הנתונים המודרני (Modern Data Center™), מכריזהעל כנס הלקוחות והשותפים השנתי בישראל VeeamON Tour, שיתקיים ב- 9 בספטמבר, 2015 ב- Ocean, בגני התערוכה בת"א, בין השעות 8:30 – 14:00.

VeeamON Tour זו סדרה של אירועים נודדים, שמקיימת חברת Veeam בערים המרכזיות בעולם, ונועדה לכנס יחד את כל מומחי ומקצועני ה- IT במטרה ללמוד כיצד להבטיח זמינות מלאה של מרכז הנתונים המודרני. האירוע בתל אביב מהווה הזדמנות ייחודית עבור קהילת ה- IT המקומית ללמוד אודות החידושים הצפויים ב- Veeam Availability Suite v9.

השנה בסימן ה- Availability Day יגיע לאירוע Rick Vanover, מנהל אסטרטגיית מוצר בכיר ב- Veeam העולמית, אשר יציג את החידושים וההתפתחויות שתביא עימה גירסה 9 החדשה של Veeam Availability Suite. ימשיך אותו אמיר מרואני, מנהל פריסייל, אגן הים התיכון אשר יתאר את שיתופי הפעולה החדשים כמו זה עם EMC, יכולות רפליקציה וירטואליים, מבוססי ענן ועוד.

תפתח את הכנס ורד ליברמן, מנהלת פעילות Veeam, אגן הים התיכון אשר תדבר על 'החשיבות בזמינות המידע עבור מרכז הנתונים המודרני'. לקוחותיספרו על החיים לפני ואחרי השימוש ב- Availability Suite של Veeam, שותפים טכנולוגיים של Veeam יציגו את היתרונות בשילוב מוצריהם עם Veeam, יחתום את האירוע נועם מנלה, שייתן את הרצאתו המרתקת Upload – נקודת פתיחה חדשה מובילה פתרונות חדשים.

לכנס צפויים להגיע למעלה מ- 200 לקוחות ושותפים עסקיים, ביניהם: מנהלי מערכות מידע, מנהלי תשתיות ומקבלי החלטות ב- IT. להרשמה לכנס הקליקו כאן.

* * *

בין התאריכים 26 – 29 לאוקטובר, 2015 תקיים Veeam את הארוע השנתי שלה – VeeamON – בלאס ווגאס. באירוע ייקחו חלק מומחים עולמיים ומובילי דעה, לקוחות ושותפים מרחבי העולם המעוניינים ללמוד כיצד לאפשר ולקיים את ה- Always-On Business™.

דילוג לתוכן