היי סנטר וונצ'רס תקיים סדנא לגיבוש אסטרטגיית מיקוד עסקי

 בסדנא יוכלו היזמים לבדוק, האם הם רצים…בכיוון הנכון

היי סנטר וונצ'רס מחיפה, תקיים ב-21 לחודש סדנא ליזמים בנושא גיבוש אסטרטגיית מיקוד עסקי. הסדנא במסגרת פעילות היי-סנטר לקידום קהילת ההיי-טק בעיר וכחלק ממעטפת עיסקית המוענקת ליזמים הטכנולוגיים בעיר. את הסדנא תעביר ד"ר שרון טל-איצקוביץ, ממקימות ומנהלות המרכז ליזמות של הטכניון, יועצת וחוקרת סטארט-אפים ומרצה מוערכת לשיווק.
בסדנא, ידונו בהרחבה נושאים כגון בחירת השוק האטרקטיבי ביותר עבור העסק, תיעדוף אלטרנטיבות וויתור על הזדמנויות שנראות מבטיחות, האם נכון "לשים את כל הביצים בסל אחד" והדרך הנכונה להימנע מלפספס הזדמנויות עסקיות. כלים אלו ועוד, יסייעו ליזמים לקבוע את אסטרטגיית המיקוד של החברה בצורה מושכלת ומקצועית. לאחר הסדנא תעמיד היי סנטר לרשות מנכ"לים ויזמים של חברות סטארט-אפ את האפשרות להיוועץ באופן פרטני עם ד"ר טל-איצקוביץ בנושאים הנוגעים לאסטרטגיית הפעילות השיווקיתשל החברה אותה הם מובילים.
לדברי יעל מיטלמן, מנכ"לית hi Center Ventures, "היי סנטר וונצ'רס, חברת בת של החברה הכלכלית לחיפה, מעמידה לרשות היזמים המגיעים אליה מעטפת תמיכה עסקית רחבה. בין השאר, מציעה היי סנטר מנטורינג וליווי מקצועי והכרות עמוקה עם קובעי הדעה המובילים בהיי-טק הישראלי. מטרת הסדנא המוצעת, להוסיף כלי עבודה חיוני ואפקטיבי ליזמים בעולם ההיי-טק המאתגר".

דילוג לתוכן