היטאצ'י ונטרה מכריזה על פתרון חדש לשכפול וגיבוי נתונים באמצעות Hitachi Data Instance Director

 

היכולות החדשות של Hitachi Data Instance Director מסייעות לארגונים לעשות שימוש חוזר ולהפיק רווח מהunstructured data- הארגוני

 

היטאצ'י ונטרה, חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, הציגה את הגרסה החדשה לפלטפורמת שכפול והגנת הנתונים שלה – Hitachi Data Instance Director v6.5 (HDID). הפלטפורמה מסייעת ללקוחות להגן על בסיסי נתונים קריטיים ועל יישומים באמצעות שימוש ב-snapshot מודרני ובטכנולוגיות שכפול בצורה קלה ומהירה.

אחת הבשורות בגרסה זו היא היכולת לשמירה ארוכת טווח של המידע ב-object storage ובפורמט המקורי של הקבצים. יכולת זו מסייעת לארגונים להפיק תובנות עסקיות מנתוני ה-unstructured שלהם ללא כל השפעה על סביבת הייצור הראשית, דבר המאפשר שימוש חוזר בעותקי נתונים מנוהלים ותמיכה בטווח רחב של יישומים משניים.

פלטפורמת ה-HDID מספקת שירותי העתקה לצורך הגנה על נתונים מודרניים והתאוששות במקרה אסון או תקלה, המאפשרים עמידה בדרישות זמינות נתונים ורגולציות. הגרסה החדשה משתלבת עם Hitachi Content Platform, פלטפורמת ה-object storage של היטאצ'י, כמאגר אחסון עבור גיבוי של קבצי מערכת לטווח רחוק.

כמויות המידע ההולכות וגוברות בארגון והצורך לגבות את המידע מייצרים עלייה בנתוני האחסון, אף על פי שערכו ממומש רק כאשר הנתונים משוחזרים. שירותי ההעתקה הגמישים של פלטפורמת HDID v6.5 מאפשרים שמירה ארוכת טווח של הגיבויים, תמיכה בגילוי וניתוח נתונים ושימוש חוזר בנתוני הגיבוי בעבודה השוטפת ולא רק בזמן שחזור.

פלטפורמת HDID v6.5 שולחת גיבויים של קבצי מערכת לפלטפורמת HCP בפורמט המקורי של הקובץ. לאחר מכן, ניתן להשתמש בנתוני הגיבוי בתוכנות שונות כגון: Hitachi Content Intelligence ותוכנת הניתוח האנליטי Pentaho על מנת לקבל יכולות חיפוש מתקדמות המספקות לארגון תובנות עסקיות ומאפשרות את ניהול המידע בצורה מיטבית.

"באופן מסורתי, נתוני גיבוי מחכים בצורה "רדומה" עד רגע האסון ובכך, תופסים מקום אחסון יקר", אמר פיטר סג'וברג, מוביל תחום מודיעין נתונים ופתרונות תעשייתיים בהיטאצ'י ונטרה. "יותר ויותר ארגונים מחפשים להפיק ערך מוסף מנתוני הגיבוי שלהם ולהפוך אותם לזמינים לשימושים אחרים, כמו גילוי וניתוח עסקי. אנו בהיטאצ'י ונטרה מספקים את היכולת הזאת באמצעות שילוב של Hitachi Data Instance Director, Hitachi Content Platform ופורטפוליו מודיעין הנתונים הרחב שלנו".

פתרון ה-HDID v6.5 מתייחס לצרכי הלקוחות ומספק כלים למנהלי הגיבוי ולמומחים שונים בארגון לנצל בצורה טובה יותר את נתוני הגיבוי שלהם, כך שיתמכו בטווח רחב של פעולות משניות, ובכלל זה, גילוי נתונים, ניהול ותאימות, אנליטיקה, DevOps ועוד.

לקוחות אשר מתמודדים עם אתגרים כגון: חוסר גמישות, עלויות גבוהות, אמינות נמוכה או ביצועים ירודים בפתרונות גיבוי מערכות הקבצים הנוכחיים שלהם, יכולים להרוויח בדרכים רבות באמצעות שימוש ב- HDID v6.5 יחד עם פלטפורמת HCP, ביניהן:

·           הגדלת השימוש ב-HCP הארגוני והקטנת אתגרי העלות והניהול בשיטות המסורתיות של אחסון וניהול נתוני גיבוי.

·           קבלת גישה לטווח רחב יותר של נתונים, ביטול המורכבות הכרוכה בבקרה של מערכות רבות על ה-unstructured data הארגוני וביטול השפעות הביצועים והזמינות בעת ביצוע הביקורת על מערכות הייצור.

·           תיעוד של קבצים אשר השתנו באופן הדרגתי, הפחתה בזמני גיבוי ובקיבולת האחסון הדרושה.

פלטפורמת HDID v6.5 מספקת את יכולות הליבה והכלים הדרושים ללקוחות כדי להכיר דרכים חדשות שבהן ניתן להשתמש בנתונים, להפחית את עלויות ניהול הנתונים ולהגדיל את הרווחיות.

 

דילוג לתוכן