מייק וולקי, סגן נשיא בכיר

היטאצ'י ונטרה ו-Arrow Electronics משתפות פעולה בתחום ה-IoT והערים החכמות

שתי החברות יפתחו פתרונות חדשים ומקיפים בתחום התחבורה ושמירה על ביטחון הציבור

היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, ו-Arrow Electronics, ספקית פתרונות טכנולוגיים, הכריזו על העמקת השותפות ארוכת השנים בין החברות. יחד, החברות ירחיבו את מאמציהן המשותפים, הכוללים כיום פתרונות לעולמות תשתיות המחשוב, לפיתוח ומכירה של פתרונות קצה-לקצה חדשים המשלבים תשתיות מחשוב אנליטיקה, יישומי IoT ופתרונות קישוריות לרשתות תקשורת שיאפשרו הקמת רשתות של סנסורים על גבי תשתית סלולר וחיישנים מסוגים שונים לפריסה בערים, כאשר המטרה המרכזית היא לאפשר הקמת תשתית לניהול עיר חכמה מקצה לקצה.

לפי Bain & Company, השימוש הפוטנציאלי ב-IoT – החל מהטמעת סנסורים שיחוברו לרשתות תקשורת, העברת המידע בצורה מהירה לדאטה סנטר, ביצוע אנליטיקה והפקת תובנות מהמידע – יגיע ל-520 מיליארד דולר עד שנת 2021. הפתרון החדש של Arrow, הצפוי להגיע לשוק עד סוף שנת 2018, בתחום התחבורה ושמירה על ביטחון הציבור, יתמקד בהזדמנויות בשוק הערים החכמות בסך של למעלה מ-158 מיליארד דולר עם יכולות חומרה, תוכנה, יישומי ענן ושירותים, אשר יכולים להפוך לבסיס של עיר חכמה דינמית וסקלבילית.

הווארד גולדברג, סגן נשיא בכיר, שיווק גלובלי ופיתוח עסקי ב-Arrow, אמר כי, "כיום, אנו מעוניינים להציע פלטפורמות IoT חדשניות, המבוססות על פריסת רשת של חיישנים וקישורם לליבת מערכת אשר תוכל  לספק ערך ותובנות מתקדמות המתקבלות מניהול ובקרת נתונים. העבודה שלנו עם היטאצ'י ונטרה מהווה שיקוף של הקו האסטרטגי המשותף שלנו והמחויבות לספק את הטכנולוגיות והפתרונות אשר יכולים להאיץ טרנספורמציה ולסייע ללקוחותינו ברחבי העולם לממש את הכוח הטמון בנתונים שלהם".

מייק וולקי, סגן נשיא בכיר, בריתות ושותפים אסטרטגיים בהיטאצ'י ונטרה, אמר כי, "במהלך 20 השנים האחרונות, חברת Arrow הייתה שותפה משמעותית לצמיחה ולהצלחה שלנו. כעת, כאשר התעשייה עוברת שינויים וצצות מגמות ודרישות חדשות, אנו נרגשים להרחיב את שיתוף הפעולה בינינו כדי להתמודד עם דרישות חדשות מצד הלקוחות בתחומי הערים חכמות, תחבורה, ייצור חכם ועוד".

דילוג לתוכן