היטאצ'י דאטה סיסטמס תספק תמיכה בוירטואליזציה לפלטפורמת SAP HANA

לקוחות המחפשים להעביר סביבות מבוססות SAP HANA אל הענן, יכולים להרוויח מהמהירות והזריזות שמספקת טכנולוגית Hitachi LPAR

 

היטאצ'י דאטה סיסטמס (HDS), חברת בת בבעלות מלאה של היטאצ'י, הכריזו על השקה ראשונה בתעשייה של טכנולוגית Hitachi LPAR (logical partitioning – חציצה לוגית) על גבי שרתי x86המיועדת לפלטפורמת בסיס הנתונים עתירת הביצועים SAP HANA – בהפעלה מקומית ובענן, וכן בסביבות היברידיות.

 

לקוחות המחפשים להעביר סביבות מבוססות SAP HANA אל הענן, יכולים להרוויח מהמהירות והזריזות שמספקת טכנולוגית LPAR של היטאצ'י. הטכנולוגיה מספקת וירטואליזציה של שרתים ברמת החומרה, עם השפעה קטנה מאוד על הביצועים.  משאבי השרת מחולקים למספר מחיצות המוצגים כשרתי "ברזל" עצמאיים, המשיגים ניצול משאבים גבוה בעלויות מופחתות. באמצעות היכולת לבצע חציצה לוגית של השרת, ניתן להריץ על מערכת אחת עומסים מרובים של SAP HANA, עם השפעה מינימלית על ביצועי אפליקציות.

 

לדברי אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס ישראל: "הפתרונות האחודים שמציעה Hitachi Data Systems הולכים וצוברים תאוצה ברחבי העולם בשיעור גידול של כ- 50%. בישראל אנו רואים עדיין ארגונים רבים שבוחרים לבצע פתרונות ממספר יצרנים ולבצע את האינטגרציה בעצמם ועקב כך מגיעים להוצאת משאבים מיותרים. היטאצ'י דאטה סיסטמס ישראל בתיאום עם החברה העולמית, מציעה כיום פתרונות מקצה לקצה עבור הלקוחות, כך שניתן לקבל את כלל מערכות האחסון, השרתים והמתגים מספק אחד בחבילה 'מנגנת' אחת. על ידי רכישת פתרון אחוד חוסכים משאבים רבים של אינטגרציה ומעבירים אחריות כוללת על יצרן אחד".

 

"פתרונות היטא'צי ל-SAP HANA מסייעים להבטיח גמישות והגנה על השקעה, במיוחד עבר לקוחות המתכננים להעביר אפליקציות חיוניות שלהם אל SAP HANA. פלטפורמת LPAR של היטאצ'י מספקת יכולות חישוב ואחסון שנועדו להתרחב על פי צרכי הלקוחות. עם המספר הגדל והולך של שותפי SAP, בהם ספקיות שירותי ענן, אשר מחפשים להאיץ את אימוץ הענן עם פלטפורמת בסיס הנתונים SAP HANA, ה-Hitachi LPARל-SAP HANA מציע דרך יעילה לאיחוד תשתיות ללא איבוד ביצועים", אמר יעקב מרקוביץ, מנהל השירותים והפתרונות העסקיים בהיטאצ'י דאטה סיסטמס ישראל. העוצמה של SAP HANA יחד עם התמיכה של Hitachi LPARתסייע להפחית באופן משמעותי עלויות באמצעות וירטואלציזציה המסייעת להשגת עלויות חומרה מופחתות ותשתית פשוטה יותר, ובסופו של דבר תביא לזמן קצר יותר להשגת ערך. הפלטפורמה שלנו מאפשרת ללקוחות להרוויח מביצועים גבוהים, אמינות גבוהה, מודל ענן היברידי המספק זמן מהיר לערך, רמות שירות משופרות, ועלות כוללת נמוכה יותר באמצעות ניהול פשוט יותר".

 

לקוחות יכולים לבחור להריץ את SAP HANA במרכז נתונים התפור לשרתי היטאצ'י 520X B1המותאים לעבודה עם HANA, או/ו מרכזי נתונים תפורים לפתרונות אחסון מוסמכי אינטגרציה (Hitachi Unified Storage VM או Hitachi Virtual Platform). היטאצ'י מספקת ללקוחות פלטפורמה אחת המסייעת לתמוך בצמיחה עתידית של נתונים, עם סיכון מזערי, ומסייעת ללקוחות להשיג החזר מהיר על ההשקעה.

 

"אנו מרוצים מאבן דרך  זו ביחסים בני יותר מ- 20 שנה של SAP  עם היטא'צי", אמר דניאל שנייס, ראש פלטפורמת SAP HANA ובסיסי נתונים, SAP. "הזמינות של טכנולוגית LPAR מאפשרת לנו להציע ללקוחות את הגמישות להשתמש ב- SAP HANA בהפעלה מקומית או בענן, ולסייע להם להשיג ערך עסקי בזמן אמת כבר היום".

דילוג לתוכן