היטאצ'י דאטה סיסטמס חושפת קו פתרונות תשתית מבוססת תוכנה

חושפת כלים חדשים לעולם הוירטואליזציה לארגונים בינוניים וגדולים

 

חברת Hitachi Data Systems, מובילה עולמית בפתרונות אחסון וגיבוי,משיקה קו פתרונות חדש, SoftwareDefinedInfrastracture, אשר מאפשרים ללקוחות לפשט את מערך ה-IT שלהםולשפר את אופן ניהול המידע כך שלא יאלצו להתמודד  עם אילוצים מסורתיים של חומרה ושל מיקום.באמצעות ההיצע החדש והמתקדם, יוכלו לקוחות היטאצ'י דאטה סיסטמס להשיג זמינות נתונים ברמה גבוהה יותר, תוך שימוש בפתרונות Scale-Out ו-Hyper-Converged, וכך להאיץ את המעבר למודל של ITaaS(IT-as-a-Service) עם ארכיטקטורות מבוססות תוכנה אשר משרתות את היישומים החשובים בארגון.

 

בין ההכרזות החדשות:  הרחבה של משפחת ה-VSP ללקוחות Mid ו-Enterprise, הרחבה של משפחת ה-UCPלאפליקציות נוספות, הכרזה על פלטפורמה חדשה בשם Hitachi HSP (Hitachi Scale-Out Platform), וסט כלים חדש ומתקדם המאפשר הגנה על המידע, יישום של שירותי Self-Serviceואוטומציה של תהליכים:

 

וירטואליזצית אחסון לכל

היטאצ'י דאטה סיסטמס מרחיבה את משפחת מערכי האחסון Hitachi VSPכך שיכללו דגמים נוספים המציעים כעת מערכת הפעלה וניהול אחידים משלב ה-Entry-Level עד ה-Mainframe. בנוסף, מרחיבה היטאצ'י דאטה סיסטמס גם את מערכת ההפעלה של מערכות האחסון, ה- SVOS(Storage Virtualization Operating System), כך שכל משפחת ה-VSPמכילה כעת יכולת וירטואליזציית אחסון הטרוגנית ויכולות Active-Active בצורה טבעית וללא תוספות חומרה. בשילוב עם טכנולוגית הגירת נתונים מתקדמת, שכפול וניהול נתונים, כעת עומדת לרשות הלקוחות היכולת לבחור בפתרון מבוסס  נפחים, ביצועים ומחירים הנדרשים בכדי להשיג את מטרותיהם העסקיות, ולא על בסיס ההבדלים הפונקציונליים בין המערכות.

 

באופן זה, יכולים עתה לקוחות אשר בוחנים מערכות קטנות יותר לקבל גישה לאותה טכנולוגיית וירטואליזציה שקיימת במערכות ה-High End של היטאצ'י דאטה סיסטמס. כך משיגים לקוחות היטאצ'י דאטה סיסטמס קפיצה משמעותית קדימה בכל הנוגע לקונסולידציה ולפשטות של סביבות עבודה בכל הגדלים, וכן נהנים מפשטות תהליכי הגירת המידע, ניהול שוטף, וגמישות מלאה ללא צורך במורכבות של הוספת רכיבים חיצוניים למערכת.

 

הרחבת פלטפורמת UCP

היטאצ'י דאטה סיסטמס מרחיבה את משפחת פתרונותHitachi UCP(Unified Compute Platform) כדי לכלול דגמי Converged ו-Hyper-Convergedחדשים אשר עונים על צרכי  לקוחות לתמיכה מהירה וקלה יותר בסביבות IT מקצה לקצה. בהיבט זה, הושקו 2 דגמים לסביבות בינוניות ולסניפים מרוחקים – UCP1000Hyper-Converged עבור VMWare EVO:RAIL ודגם UCP2000Converged. דגם חדש נוסף הוא ה-UCP6000, שכולל כולל שרתי הלהב (Blade Servers) מסוג Hitachi CB 2500, המאפשר להשיג יעילות תפעולית באמצעות הקצאה מהירה יותר של התשתית, אשר מותאמת לשינויים הצפויים בעומסי העבודה ומיועדת במיוחד לצרכים העסקיים של הארגון.

 

פלטפורמה חדשה לאנליטיקה

בין שלל המוצרים החדשים, היטאצ'י דאטה סיסטמס משיקה גם פלטפורמה חדשה עבור אנליטיקה של עומסי עבודה הולכים וגדלים – Hitachi HSP (Scale-Out Platform), המסייעתביצירת מאגר נתונים אקטיבי עבור ניתוח נתוני ביג דאטה. הארכיטקטורה של הפתרון המאוחד HSPמספקת משאבי מחשוב ביחס עלות/תועלת נמוך ומציעה נפחים על פי דרישה. הניהול הפשוט והאוטומטי של ה-HSP, המבוסס על קוד פתוח ותוכנת וירטואליזציה, מסוגל לעכל כמויות מאסיביות של סוגי נתונים שונים על גבי ארכיטקטורת גריד מבוזרת. הפלטפורמה מאפשרת גידול בזמן אמת (Scale Out) עבור סביבות Hadoop,כך שהמשתמשים יכולים לנתח נתונים בעודם במקומם מבלי להזיז את המידע לטובת ניתוח הנתונים.

 

אוטומציה של הקצאת משאבי אחסון והגנה על נתונים מוכווני אפליקציה

היטאצ'י דאטה סיסטמס מציגה ומשפרת גם קשת רחבה של כלי תוכנה שיסייעו למשתמשים לבנות את תשתית ה-ITaaS שהם מעוניינים בה, תוך אספקת יכולות משופרות של שירות עצמי למשתמשי הארגון. פתרונות אלה, אשר הינם מוכווני אפליקציה, מציעים רמות גבוהות יותר של אוטומציה והגנה על עומסי עבודה קריטיים, בכדי להפחית את העלות והמורכבות, תוך שיפור היעילות של סביבות מבוססות תוכנה.

 

לצורך הנושא השיקה החברה שני מוצרים מרכזיים: ה-HAD(Hitachi Automation Director) הינו חלק ממשפחת מוצרי הניהול Hitachi Command Suite, המספקתבניות שירות (Templates) מבוססות Best Practice, לצורך הקצאה פשוטה של משאבי אחסון ממוקדת אפליקציות, מסדי נתונים וסביבות VDI. כך, מרגע שבו הוגדרו תבניות אלה, משתמשים יכולים להיעזר בהן לשירות עצמי.

 

מוצר נוסף משפחת ה-Command Suite הינו ה-HID(Hitachi Infrastructure Director), כלי מרכזי מבוסס HTML5 המיועד להגדרות תצורה ולניהול של מערכות האחסון החדשות (VSP), עם דגש על פשטות. כלי זה מונחה על ידי מנוע המלצות המובנה בתוך המערכת, ונועד במיוחד עבור סביבות שבהן הפשטות חשובה יותר מאשר הצורך בתפעול ידני. ה-HID מספק למשתמשים את העוצמה הנדרשת בכדי לבצע  פעולות

ניהול פשוטות במטרה לפרוס במהירות מערכות אחסון חדשות ושירותים חדשים עבור משפחת ה-VSP.

 

 

"יסודות ה-IT משתנים – בין אם זה האימוץ של טכנולוגיות 'פלטפורמה שלישית' ומציאת האיזון הנכון בין אופנים שונים של IT, או המעבר המתמשך לאספקת IT כשירות. מתרחש שינוי אמיתי, והכל קורה כאשר הלקוחות שלנו מנסים לעבור ל-ITaaS", אמר אלי ביטון, מנהל הפריסייל בהיטאצ'י דאטה סיסטמס ישראל. "הלקוחות של היום מחפשים דרכים להיות יותר זריזים וגמישים, כדי להשיג יתרון תחרותי. יתרה מכך, כדי למצות באופן אפקטיבי את הערך של תשתית מבוססת תוכנה (SDI) צריך היום לפשט את התפעול השוטף באמצעות אוטומציה של תהליכים, לאפשר הפקת ערך עיסקי מהמידע הקיים באמצעות שיפור אופן הגישה למידע, ולשפר את הזריזות באמצעות הפשטה שהופכת מידע סטטי למשאב גמיש."

 

על פי אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס ישראל: "הפתרונות החדשים מספקים מגוון רחב של יסודות טכנולוגיים אשר יאפשרו ללקוחותינו להיות תחרותיים יותר בשוק איכותי. עם המוצרים החדשים שחשפנו, היטאצ'י דאטה סיסטמס מספקת כעת דור חדש של טכנולוגיות מוגדרות בתוכנה אשר בנויות לתמוך בצרכים המשתנים של סביבות היישומים של הלקוחות, כדי להשיג מטרות אלה ולחבר את מה שעובד היום עם הדבר הבא".

 

דילוג לתוכן