היום: מיקרוסופט משיקה את Windows 7

מערכת ההפעלה החדשה מבטיחה שליטה פשוטה על כל פעולת המחשב והתקנים נלווים, ונגישות מלאה לעולם הדיגיטלימיקרוסופט העולמית הכריזה היום על זמינות כללית של מערכת ההפעלה החדשה Windows 7 פרי פיתוחה. השקת המוצר בעברית בישראל מתקיימת היום בישראל במקביל להשקה ב-34 שפות בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם.
 
מערכת Windows 7 נועדה לממש הבטחה מרכזית: לאפשר למשתמשים לעבוד במחשב באופן פשוט וקל וליהנות מחוויה עשירה יותר. לצורך כך מציע מערכת ההפעלה החדשה ממשק משתמש חדיש ותכונות חדשות המאפשרות למשתמשים לבצע משימות יומיומיות ביתר קלות ולהפיק את המרב ממחשבים מכל גודל וסוג.
 
דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל: "מערכת ההפעלה Windows 7 פותחת היום פרק חדש בעידן הדיגיטלי – עידן הפשטות והשימושיות. המערכת הושקה היום במגוון שפות, ובהן עברית כמובן, וכבר היום ניתן לרכוש מחשבים חדשים המופעלים ב-Windows 7 בעברית. המערכת ניתנת לשימוש גם במחשבים ישנים, וניתן לשדרג אליה בקלות מחשבים המופעלים במערכות XP או VISTA. נוכח המעלות הרבות שלה, אני משוכנע ש-Windows 7 תעודד חברות ואלפי מפתחים בארץ לייצר מוצרים ושירותים רבים בסביבת ההפעלה החדשה".
 
פיתוחה של Windows 7 התבסס על שיתוף פעולה רחב היקף בין מפתחי מיקרוסופט לבין לקוחות ושותפים שעבדו מראשית הדרך ביחד לפתח מערכת הפעלה שתממש את החזון של ה-PC הפשוט להפעלה. במהלך 18 החודשים האחרונים התקבל משוב מלמעלה מ-8 מיליון נסיינים ולמעלה מ-1 מיליארד sessions של לקוחות שסייעו למיקרוסופט לגבש את התכונות שמפשטות את העבודה במחשב.
 
למעלה מ-16,000 חברות ברחבי העולם מפתחות עתה פתרונות חומרה ותוכנה סביב מערכת ההפעלה החדשה וכ-44,000 מפתחים הצטרפו לתוכנית ההכשרה לפיתוח ב-Windows 7. המוצר החדש ישווק עתה בכ-45,000 חנויות ורשתות ברחבי העולם.
 
 
תפישה הפשטות מתפרסת על פני מגוון רחב תכונות וביניהן:    
 
ביצוע משימות יומיומיות
·         Taskbar-נקודתההתחלה להפעלת תוכניותולמעבר בין חלונות, שורת המשימות עוצבה מחדש, כדי לסייע לך לעבוד בצורה חכמה יותר, ללא פריטים מיותרים, וכדי לבצע משימות רבות יותר, עם תכונות כמו תצוגה מקדימה ממוזערת של דפי אינטרנט, מסמכים – ואפילו הפעלת סרטוני וידאו.
·         HomeGroup: שתף בקלות את הקבצים והמדפסות עם מחשבי Windows 7 אחרים בביתך.
·         DeviceStage:מציג את המצב של ההתקנים המחוברים, כגון מצלמות וטלפונים ניידים, ומאפשר לך לסנכרן ולנהל אותם בקלות.
·         תמונות וסרטי וידאו: גלריית התמונות של Windows Live ויוצר הסרטים של Windows Liveמציעיםללקוחות אפשרויות נהדרות וללא תשלום לעריכה של תמונות וסרטוני וידאו ולשיתופם עם חברים ובני משפחה.
·         Snap: גרור חלון פתוח לגבול המסך, כדי לשנות באופן אוטומטי את גודלו. הצמד שני חלונות שונים לגבול הימני ולגבול השמאלי, כדי לבצע השוואה מושלמת.
·         Shake: לחץ עלחלונית בחלון שלך וטלטל את העכבר כדי למזער את שאר החלונות הפתוחים. טלטל שוב את החלונית כדי לשחזר את החלונות לגודלם המקורי.
·         Internet Explorer 8:הדפדפן המהיר ביותר, הקל ביותר והבטוח ביותר שמיקרוסופט הוציאה לשוק עד כה. תכונות חכמות חדשות כגון חיפוש מיידי, מאיצים ו-Web Slice מסייעים לך להפיק הרבה יותר מהשימוש באינטרנט.
 
עובדת כפי שהמשתמש רוצה
·         הפעלה מהירה יותר, כיבוי מהיר יותר: כל משתמשי Windows 7יפיקו תועלת מההתמקדות על הביצועים העומדים בבסיס המערכת – הפעלה, חידוש פעולה וכיבוי מהירים יותר, וניהול צריכת חשמל משופר.
·         שימוש קל יותר במכשירים ניידים: כל הגדרות המחשוב הנייד נמצאות כעת במקום אחד, מרכז הניידות של Windows.
·         הגנה על המחשב: השמירה על נתוני המחשב תהיה קלה יותר באמצעות יכולות גיבוי מתקדמות והורדה של קובץ 'יסודות האבטחה' של מיקרוסופט, המיועד להגן עליך מפני וירוסים, תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות אחרות.
 
מאפשרת ביצוע פעולות חדשות
·         Windows Touch: קיים אינטראקציה עם המחשב באמצעות מסך מגע, על ידי שימוש באצבעות ובתנועות והשתמש באצבעותיך ובמחוות מרובות נגיעות.
·         PlayTo:הזרם את המוסיקה, סרטוני הווידאו והתמונות הדיגיטליים שלך למחשבים אחרים או למכשירים כגון Xbox 360 המחובר לטלוויזיה.
·         Internet TV: ספקי תוכן חדשים וממשק משופר מקלים עליך אף יותר לצפות בטלוויזיה במחשב שלך.
·         משחקים וגרפיקה עשירים יותר: Windows 7מציעה ביצועים משופרים המעלים את חוויות המשחקים והבידור לרמה חדשה, עם תמיכה ב-64 סיביות ובגרפיקתDirectX11.
·          Location-Aware Printing– המסמכים יישלחו למדפסת הנכונה בין אם אתה נמצא בבית ובין אם אתה נמצא במשרד. התכונהOffline Files מאפשרת לעבוד באופן לא מקוון ולסנכרן את הקבצים אוטומטית בין המחשב שבביתך לבין הרשת המשרדית.
 
מחירים מומלצים בישראל
 
מחיר מומלץ לצרכן ברשתות וחנויות לקופסת מוצר (FPP) לשדרוג לגרסא הביתית של מערכת ההפעלה
 Windows 7 Home Premium Upgrade: 599 שקלים (כולל מע"מ).
 
המחיר הסופי לצרכן נקבע על פי שיקול דעתם הבלעדי של המשווקים ומיקרוסופט אינה צד לקביעתם.

 תמונות מההשקה:

 

 
 
 
 

דילוג לתוכן