הטאבלט החדש של Toshiba בגדלים 10.1" ו- 8"

Encore 2 Write Tablets

בין אם לעבודה , לצפייה במדיה, או לעריכת תוכן ה- Encore 2 Writeהחדש של Toshibaתוכנן ועוצב לניידות אולטימטיבית, מושלם לאלו שחייהם נמצאים בתנועה מתמדת

Toshiba Encore 2 Write Tablets

משולב טכנולוגית TruPenלכתיבה, רישום, ציור ועריכה מדויקת.
כולל יישומיTruNoteו-TruCapture לארגון וניהול יעיל של מסמכים, תמונות וקבצי מדיה.
ריבוי נקודות התחברות, מערכת סאונד איכותית לצפייה והצגת מדיה ומנוי שנתי ל- Microsoft Office 365 Personal.
מארז סאטן זהב אלגנטי, מסגרת דקיקה ועיצוב בדגש על ארגונומית –  דגמי Encore 2 Write מוצעים בשני גדלים בהתאם לצרכי המשתמש:

ה- Encore 2 Write WT10PE-A, גודל 10" בעל מסך גדול עם רזולוציה חדשה. מושלם להצגה וצפייה במדיה.

ה- Encore 2 Write WT8PE-B, גודל8" עוצב לניידות עם דגש והתאמה לשימוש ביד אחת המציעה פתרון אידיאלי לעבודה ושימוש בתנועה.

 

מוכן לעבודה!

מערכת הפעלה Windows 8.1,  Microsoft Office 365 Personalלשנה, ועט טכנולוגי TruPen המיועד להוספת הערות, רישום ועריכת תמונות הופכים את ה- Encore 2 Writeלמכשיר אידיאלילעבודה בנוחות ודיוק מרבי. בנוסף, יישום ה- TruNote מתממשק עם Microsoft Office 365 Personalכך שכל הרישומים, ההערות והתזכירים יסונכרנו באופן אוטומטי לחוויית עבודה רציפה ומאורגנת.

 

דיוק עד לפרטים הקטנים

ה- Encore 2 Write תוכנן לחוויה "טבעית-אינטואיטיבית" לכתיבה ידנית. עט ה-TruPen של Wacomמספק חוויית כתיבה חלקה המצליחה לדמות חווית כתיבה כמו עט ונייר ומאפשרת דיוק גבוה. עיצוב ארגונומי ייחודי כולל קצה רגיש ללחץ המבטיח נוחות מרבית לאורך החזקה ועבודה ממושכת.

 

ביצועי עוצמתיים וגרפיקה חדה

מעבד Atom מבית Intel מספק ביצועים מהירים לצד גרפיקה מדהימה, זיכרון של 2 GB לעבודה תוך ריבוי משימות וחיי סוללה של כ- 8.5 שעות המאפשרים יום עבודה שלם.

מצלמה ברזולוציה גבוהה של 8 מגה פיקסל מספקת איכות צילום ברמה גבוהה המסוגלת לבצע גם צילומי סריקת מסמכים, מסכים ומצגות מוקרנות. בעזרת יישום TruCapture המצויד בתוכנת זיהוי תווים מתקדמת יתאפשר חיפוש קל ונוח של מילים או תמונות שצולמו. בנוסף למצלמה האחורית דגמי ה- Encore 2 Write מצוידים גם במצלמה קדמית עם 1.2 מגה פיקסל ומיקרופון מובנה לשיחות וידאו.

 

מחובר בכל מצב

מגוון חיבורים ונקודות עגינה מאפשרים העברת קבצי ווידאו, משחק או מוזיקה ולהציגם על מסך גדול יותר. שני דגמי ה- Encore 2 Write כוללים יציאות Micro-USB ו- microSD לאחסון מורחב של עד 128 GB. דגם ה- Encore 2 Write WT10PE-A  כולל גםיציאת  Micro-HDMIייעודית לחיבור והצגת מדיה על מסך גדול. שני הדגמים כוללים מערכת שמע מבית Dolby® Digital Plus Advanced Audio.

 

דילוג לתוכן