החברות One1 ו- Power Communications חתמו על הסכם שותפות לשיווק פתרונות Sophos

One1 ו- Power Communications חתמו על הסכם שותפות לשיווק פתרונות אבטחת המידע של Sophos הבינלאומית כשרות
One1Cloud תציע את מגוון הפתרונות של Sophos במודל שיאפשר לארגונים בכל סדרי הגודל להיערך לקראת התקנות החדשות להגנה על הפרטיות שיאושרו בקרוב

החברות One1 ו- Power Communications חתמו על הסכם שותפות לשיווק פתרונות אבטחת המידע של חברת Sophos, מובילה גלובלית לפתרונות אבטחת רשתות ונקודות קצה.
Power Communications הינה הנציגה הבלעדית של Sophos בישראל. במסגרת מודל השותפות החדש One1Cloud תהיה הראשונה לספק בשוק הישראלי את כל פתרונות אבטחת המידע של Sophos כשרות (managed services) בתשלום חודשי קבוע. המודל יאפשר לארגונים בכל סדרי הגודל, ביניהם גם עסקים קטנים ובינוניים, להשיג אבטחת מידע מקיפה ומותאמת לדרישותיהם.
בין הפתרונות שיוצעו במודל זה ניתן למנות פתרונות להגנה על נקודות קצה, כולל הגנה מפני כופרות, פתרונות פיירוול הדור הבא (NGFW), פתרונות הצפנה ופתרונות להגנת מכשירים ניידים.
שלום דיין, סמנכ"ל מכירות בחטיבת התשתיות והחומרה של One1, אמר כי: "One1Cloud מרחיבה את היצע השירותים והפתרונות ללקוחותיה בענן, במודל המאפשר להם גמישות ושליטה מלאה בפתרון ובעלויות, ותשתף פעולה עם Power Communications כדי לספק לארגונים את פתרונות האבטחה המצוינים של Sophos".
אילן סגלמן, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל, אמר כי: "Power ו- Sophos רואות ב- One1 שותפה אסטרטגית בשוק הישראלי ונדבך מרכזי לקידום שרותי אבטחת המידע המנוהלים של Sophos בישראל. מודל השרות מאפשר לראשונה גם לעסקים קטנים ובינוניים להשיג אבטחת מידע ברמה גבוהה של ארגון אנטרפרייז. המודל חיוני לקראת אישור התקנות החדשות להגנה על פרטיות, אשר עלולות להטיל עלויות כבדות על עסקים אלו ברמת התשתית וכוח האדם".
Sophos מדווחת על יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות סביב העולם. בשנה האחרונה הוצבה שוב ברביע המובילים של גרטנר בדוחות המתייחסים לאבטחת נקודות קצה, UTM והצפנות. החברה הכריזה בשנה האחרונה על שורת פתרונות מתקדמים להגנת נקודות קצה, עם יכולת נגד-כופרה והרחיבה את פלטפורמת הניהול מבוססת הענן שלה.

דילוג לתוכן