החברות אפריקוט ואר-נט מתמזגות מקימות חברה חדשה שתקרא IT Proof

3 ספט' 2013, חברות ה-IT אפריקוט ואר-נט הכריזו על מיזוג, והן מקימות יחד חברה חדשה שתקרא Proof-IT. החברה החדשה תעסוק במתן פתרונות מחשוב לעסקים מקצה לקצה תוך דגש על מקצועיות ומומחיות בעולם התשתיות. אודי לפיד מנכ"ל אפריקוט ישמש כמנכ"ל החברה החדשה ומנכ"ל3 ספט' 2013, חברות ה-IT אפריקוט ואר-נט הכריזו על מיזוג, והן מקימות יחד חברה חדשה שתקרא Proof-IT. החברה החדשה תעסוק במתן פתרונות מחשוב לעסקים מקצה לקצה תוך דגש על מקצועיות ומומחיות בעולם התשתיות. אודי לפיד מנכ"ל אפריקוט ישמש כמנכ"ל החברה החדשה ומנכ"ל אר-נט רותם רוזמרין ינהל את הפעילות הטכנית בחברה.

החברה מתמחה בשירותי ריטיינר מלאים לתשתיות מחשוב, פרויקטים מורכבים בארץ ובעולם, ומובילה בעולמות מחשוב הענן וייעוץ ברישוי לעסקים. בחברה נמצאים שלושה Regional Directors מטעם מיקרוסופט המופקדים על תחום ה- Office365 וה AZURE. בנוסף, לחברה מחלקות של אבטחת מידע, פיתוח PAAS בעולם הענן, פרויקטים בתחום החומרה ורישוי.

אודי לפיד, מנכ"ל אפריקוט ושחר לסרי סמנכ"ל הטכנולוגיות הקימו את אפריקוט יחד לפני כחמש שנים ויפעת סעדה הצטרפה אליהם לפני כשלוש שנים. רותם רוזמרין הוא המנכ"ל והמייסד של חברת אר- נט שמתמחה בשירותים מנוהלים של מערכות מחשוב , ומשמשת כמובילת תחום בעולם מחשוב הענן. כעת, הם מאחדים את שתי החברות ומקימים חברה חדשה שתעניק שרותי מחשוב מקצה לקצה כולל שירותי ריטיינר מלאים ללקוחות רבים, פרוייקטי מחשוב ענן, אפיון והטמעה של מערכי אחסון וגיבוי, ייעוץ ברישוי תוכנה, אבטחת מידע ופיתוח, הקמה ואינטגרציה של פתרונות מיחשוב כוללים, אספקה ותחזוקה של שרתים ומערכות תקשורת מתקדמות ועוד

ניתן למנות עם מאות לקוחות שתי החברות בארץ ובעולם גם את: קבוצת אדלר חומסקי, חברת הבנייה משה"ב, ערוץ 10, סלקום, פוינטר, JCS, א. דורי, BDI, אמדוקס, ביזפורטל, משרדי ממשלה, עיריות, בתי חולים, קלטורה, אופיר טורס, ועוד. משרדי החברה החדשה ממוקמים בפתח תקווה והיא תעסיק כ-30 עובדים

אודי לפיד מוסר: .ףההחלטה על האיחוד התקבלה מתוך הבנה ששתי החברות מובילות כל אחת בתחומה ויחד נותנות מענה משלים לצורכי הלקוחות, כל זאת תחת מטריה אחת. החברה החדשה מציעה מגוון רחב יותר של שירותים ופתרונות ברמה מקצועית גבוהה. הידע והניסיון שצברנו באפריקוט בשיתוף עם הניסיון והלקוחות של ארנט מאפשרים לנו ליצור חברה חדשה הבנויה ממיטב המומחים במגוון תחומים המביאים עמם ערך מוסף משמעותי ללקוחות."

רותם רוזמרין מוסר: "אנו נאמני טכנולוגיה, ומובילים במשך מספר שנים את הפתרונות של מחשוב הענן של יצרנים רבים, אני מוצא את החיבור כמייעל את העבודה שלנו ונותן לנו לעמוד בקצב המהיר של התפתחות הטכנולוגיה והרצינות הדרושה לכל פרוייקט, כחברת בוטיק אנו נמשיך לתת תמיכה ושירות לחברות אינטגרציה רבות בשוק."
 

דילוג לתוכן