החברה לנכסי קיסריה משקיעה 50 מיליון ש"ח בהקמת מרלו"ג רביעי בפארק העסקים והתעשייה קיסריה

לאור הביקוש הגובר למרכזים לוגיסטיים:
החברה לנכסי קיסריה משקיעה 50 מיליון ש"ח בהקמת מרלו"ג רביעי בפארק העסקים והתעשייה קיסריה המרכז הלוגיסטי החדש, בהיקף 20,000 מ"ר, יושכר בכ-35 ש"ח למ"ר.
רשת מקס סטוק כבר חתמה על הסכם להשכרת מחצית מהשטח

פארק העסקים והתעשייה קיסריה ממשיך להתפתח ולהוות יעד אטרקטיבי בעבור תעשיות וחברות רבות במשק המחפשות סביבת עבודה מטופחת ואיכותית.מ"מ יו"ר קרן רוטשילד קיסריה, שלמה ינאי ומיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, הניחו אתמול את אבן הפינה למרכז לוגיסטי חדשני נוסף שיקום בחלקו הדרומי של פארק העסקים והתעשייה של קיסריה.
המרלו"ג החדש – המשתרע על שטח של 20,000 מ"ר, מוקם בהשקעה של כ-50 מיליון ש"ח והאכלוס צפוי להתחיל ברבעון השני של 2017. שלמה ינאי ציין כי גם פירותיה של השקעה זו ישרתו את מטרות העל של קרן רוטשילד קיסריה ליצירת חברה ישראלית טובה יותר באמצעות קידום ההשכלה הגבוהה והמחוייבות החברתית.
מיכאל כרסנטי ציין, כי עוד בטרם הונחה אבן הפינה, חתמה החברה לנכסי קיסריה עםחברת מקס סטוקהעוסקת ביבוא ומכירת מגוון רחב של מוצרי צריכה, על הסכם שכירות לכמחצית מהשטח ל-10 שנים עם אופציה להארכה. המחצית השנייה של המרלו"ג תושכר ביחידות של החל מ-2,000 מ"ר במחיר של כ- 35 ש"ח למטר.
זהו המרלו"ג הרביעי שמקימה החברה לנכסי קיסריה בפארק אשר הפכו למודל מוביל לתכנון מרלוגים גדולים ולטכנולוגיות ליקוט חכמות. שני מרלוגים בשטח כולל של 21,000 מ"ר הוקמו עבור חברת השילוח הבינלאומית FRITZ ומרלוג נוסף בשטח של 9,500 מ"ר, עבור דלתא גליל – יצרנית הטקסטיל הגדולות בישראל.

מרלו"ג – גם לעסקים קטנים ובינוניים

בחברה לנכסי קיסריה איתרו צורך שוק במבני אחסנה ושירותי לוגיסטיקה בגדלים משתנים גם בקרב חברות שאינן גדולות והחליטו לייצר את הפתרון: מרלו"ג מודולארי המציע שטחי משרד, אחסנה, ליקוט שיגור והפצה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. במרלוג שבנייתו החלה היום, יוכלו, כאמור, גם לחברות קטנות ובינוניות לשכור מרלו"ג התפור בדיוק לפי מידתם (Tailor Made), בגדלים שלש החל מ-2,000 מ"ר, תוך התאמת שטחי התפעול, האחסון, הליקוט והשינוע לצרכים של כל אחד מהשוכרים העתידיים. השוכרים גם יוכלו לבחור בין ניהול עצמאי של המבנה המושכר או להמשיך ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם כשניהול הנכס יבוצע ע"י החברה לנכסי קיסריה.

פארק העסקים והתעשייה של קיסריה, הינו מהגדולים והמתקדמים בישראל והוא עומד בסטנדרטים בינלאומיים של תכנון, פיתוח, בנייה ואיכות חיים. מחקר מקיף וכולל שהוכן ע"י חברת מ.א.ן נכסים (דצמבר 2015) קבע "פארק העסקים בקיסריה המציע את החבילה המשתלמת ביותר ומהווה אלטרנטיבה הטובה ביותר עבור חברות היי-טק רבות בשל מיקומו האטרקטיבי, סביבת העבודה הנוחה, שירותי רכבת והסעות, גובה דמי שכירות, דמי הניהול ועלויות החנייה". הגישה השירותית מוכוונת הלקוח של מנהלת פארק העסקים והניהול המוקפד במתכונת ONE STOP SHOP , מזכה את פארק קיסריה בשיעור שביעות רצון לקוחות נדיר של 91% !!!

 

דילוג לתוכן