החברה להגנת הטבע בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

היקף הפרויקט מוערך ב- 130 אלף שקלים והוא ישרת את כ- 300 משתמשי הארגון
החברה להגנת הטבע בחרה בפתרונות אבטחת המידע המתקדמים של חברת Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications. במסגרת הפרויקט הוטמעו פתרונות הגנה מתקדמים להגנת ארגונים הניחנים בריבוי סניפים ועובדים ניידים. הפרויקט שהתבצע בחברה להגנת הטבע מאפשר הגנה מקיפה ומלאה לארגון ולמערך הטלפונים הניידים, חיבור מאובטח לסניפים מרוחקים והגנה מנוהלת בענן לכל מחשבי ושרתי החברה.
הפרויקט, אשר ארך מספר שבועות והסתיים לאחרונה, התבצע על ידי חברת Expert2IT, המתמחה בביצוע פרויקטי IT בתחומי אבטחת מידע, ענן ומובייל. היקף הפרויקט מוערך ב- 130 אלף שקלים, והוא ישרת את כ- 300 משתמשי הארגון.
בין הפתרונות שהוטמעו בחברה להגנת הטבע ניתן למנות את Sophos UTM – פתרון ניהול איומים מאוחד ופתרון הגנה למובייל Mobile Control. עוד במהלך הפרויקט הוחלף חיבור סניפי החברה המרוחקים לחיבור Sophos RED, התקן אית'רנט מרוחק (Remote Ethernet Device) המאפשר להרחיב את יכולות ההגנה הארגוניות לכל סניף ומיקום בקלות. האנטי וירוס הארגוני של החברה הוחלף גם הוא לאנטי וירוס לענן של Sophos.
יריב פרז, מנהל מערכות המידע בחברה להגנת הטבע אמר כי: "החברה להגנת הטבע חיפשה פתרונות אבטחת מידע מקיפים שמתאימים לארגון דינמי, הכולל עמדות וסניפים מרוחקים ועובדים הפועלים בשטח. לאחר בחינה של מספר ספקים בתחום מצאנו כי הפתרונות של Sophos עונים על הדרישות ומאפשרים לנו לנהל את אבטחת המידע בארגון באופן מיטבי".
אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "פתרונות אבטחת המידע הייחודיים של Sophos מאפשרים לארגונים מבוזרים להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה בקלות, באלגנטיות ובעלות משתלמת".
גיל פלד, מנכ"ל Expert2IT אמר כי: "Sophos מספקת מגוון כלים מתקדמים המאפשרים לכל ארגון ולכל מבנה ארגוני את ההגנה הטובה ביותר שמתאימה לצרכים שלו, וכל זאת תוך קבלת פשטות ניהולית וקלות בתהליך היישום".

דילוג לתוכן