הזמנה למפגש מרתק עם שלושת המוחות הטכנולוגיים המבריקים בחזית החדשנות הטכנולוגית העולמית

העוסקת ב"אינטרנט של הדברים", מחשוב לביש, הבית החכם, הרכב המחובר ועוד. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן "להכות את המומחים" אשר יענו על כל השאלות בהן מתחבטים היום קברניטי התעשייה.

ב-18 בנובמבר מגיעים ארצה, בפעם הראשונה, שלושת סגני הנשיא והמדענים הראשיים (CTOs) של חברת ברודקום – ד"ר נמבי סשרדי, ד"ר שרמן צ'ן ומר ניק אליאדיס. שלושתם עובדים עבור ד״ר הנרי סמואלי, מקים, יו״ר ומדען ראשי בברודקום ואחראים במשותף, כל אחד בתחומו, על מגמות ופיתוחי החברה בשנים הבאות, כמו גם הובלת ארגוני הסטנדרטים העולמיים לחידושים המובילים בעולם. בנוסף, אחראים על 20 אלף הפטנטים של ברודקום ושיתוף הידע בחברה.

שלושתם יוכלו לענות על השאלות המעניינות ביותר על עתיד הטכנולוגיה היישומית כגון:

· האם מחשוב לביש המקושר באלחוט לסנסורים פיזיולוגיים יכול להיות מציאותי בשנים הקרובות?

· דור 4 בסלולר – מה יהיה הדור הבא ומה יהיה שונה בו?

· מה יהיה עתיד ה-NFC? מה מגביל הפיכת הסמארטפונים לכרטיסי אשראי לכל דבר?

· האם מציאות מדומה ומציאות משלימה יהפכו בקרוב לנחלת הכלל? מהן המגבלות?

· האם מעגלים וסנסורים יוכלו בקרוב להיות חלק מהבגדים שאנו לובשים? מה עם השתלת שבבים – האם ניתן יהיה לשלבם בגוף האדם לצרכי בקרה על תהליכים ביולוגיים?

· מהו הבית העתידי? העיר העתידית? הרכב העתידי?

· כיצד ניתן ליצור סוללות שיאפשרו עבודה לאורך כל שעות היממה ואף מעבר לכך?

ד"ר נמבי נמנה על מייסדי הסלולר העולמי במעבדות בל, ניהל את קבוצת הסלולר בחברה (מהקמתה ועד סגירתה) ונחשב "גורו" בנושאי קישוריות, ביגוד לביש, אינטרנט הדברים, ומגמות תקשורת העתיד.

ד"ר שרמן הוא מחלוצי הווידאו העולמי וטכניקות הדחיסה. קובע דעה בנושאי טלוויזיה, רב מימדיות ומגמות הבית החכם העתידי.

מר אליאדיס הוא מחלוצי טכנולוגית הענן, רשתות מבוקרות תוכנה, מרכזי נתונים העולמי. קובע דעה בנושאי תקשורת תשתית, אינטרנט העתיד ומגמות בשילוב טכנולוגיות מבוזרות לרבות בכלי רכב.

המפגש יתקיים בשעה 19:00 ב-18 בנובמבר, יום שלישי, בשעה במלון דן ת"א. בין השעות 18:00-18:45 ניתן יהיה לשמוע את הרצאתו של "מר כיפת ברזל", תא"ל (במיל.), לשעבר ראש ענף מחקר ופיתוח במינהל למחקר ופיתוח אמצעי לחימה ותשתית טכנולוגית (מפא"ת) במשהב"ט בנושא כיצד פיתוח טכנולוגיה וחדשנות טכנולוגית סייעו להצלחת כיפת ברזל.

נא אשר השתתפותך במייל חוזר. [email protected]

 

דילוג לתוכן