הושקה אפליקציה חדשה לאתר "אל ערב" בסמארטפונים

לפני כשבועיים הועלתה לחנויות האפליקציות, אפליקצייה חדשה ומתקדמת לאתר הערבי ישראלי המוביל "אל ערב". לפני כשבועיים הועלתה לחנויות האפליקציות, אפליקצייה חדשה ומתקדמת לאתר הערבי ישראלי המוביל "אל ערב". המתאימה לסמארטפונים למיניהם של אפל (אייפון) ולאנדרואיד. מאז שהועלתה האפליקצייה לחנויות האפליקציות נרשמו כבר כ-25,000 הורדות. את האפליקציה ניתן להוריד חינם.

האפליקצייה מאפשרת גישה לכל התכנים המוצגים באתר האינטרנט "אל ערב", כולל תכני חדשות, וידאו ומוזיקה. האפליקצייה מתעדכנת באופן רציף בהתאם לתכני האתר ומאפשרת לגולשי האתר של "אל ערב" להיות מעודכנים בכל מקום ובכל שעה באמצעות הסמארטפון שברשותם. היא פועלת באופן של זיהוי מקום הגולש ופרסום חדשות הנוגעות למיקום הגיאוגרפי בו הוא נמצא.

בנוסף, האפליקצייה מאפשרת צפייה בסדרות טלוויזיה ללא צורך בחיבור אינטרנט מהיר ומספקת מדור הורוסקופ יומי מתחדש המנוהל ע"י מומחה בינל"מ בכיר. יש באפליקצייה אפשרות למתן פידבק בדומה לאתר עצמו.

חברת medmob שהיא רשת הפרסום הסלולרי הגדולה בישראל, מיזם משותף של מובייל 1 ו- YNET, פיתחה את האפליקצייה בשיתוף עם הצוות הטכני של מערכות המידע באתר "אל ערב" בניהולו של סולימאן נימר. "אל ערב" תצטרף גם לרשת הפרסום הסלולרי שמנוהלת ע"י medmob שתבצע ניהול ואופטימיזציה של שטחי הפרסום באפליקצייה, תציע קמפיינים סלולריים למפרסמים ותגביר את חשיפת האפליקצייה.

פאייז אשתיווי, מנכ"ל העיתון "כל אל ערב" שמחזיק את אתר "אל ערב" מוסיף: "כעת עם האפליקצייה החדשה אנחנו היחידים שמציעים שילוב של עיתון, אתר אינטרנט ואפליקציייה בסמארטפונים, כחלק ממדיניות החברה להיות הגוף המקצועי המוביל במדיה הערבית ישראלית".

דילוג לתוכן