הופעה מצוינת של Akyumen ב-CES 2016 עם הטאבלט המקרן ההפיך והטלפון המקרן החזקים שלה

לוס גאטוס, קליפורניה, 13 בינואר 2016 (Marketwired):

אקיומן טכנולוגיות Akyumen Technologies Corp (Akyumen™) הציגה את גרסת ה-Windows 10 של הטאבלט המקרן ההפיך Akyumen Falcon בתערוכת האלקטרוניקה CES בלאס וגאס, נבדה בשבוע שעבר. Akyumen העניקה למשתתפים נבחרים ב-CES הצצה מוקדמת לסמארטפון המקרן העתידי Akyumen Hawk בתערוכה. Akyumen השלימה השקת ניסיון מוצלחת של המכשירים שלה ב-2015 וחתמה בהצלחה על חוזים בכל בעולם עם חברות תקשורת ומפיצים להשקת המכשירים ברבעון השני של 2016.

מפת הדרכים של המכשירים של Akyumen ל-2016 כוללת:

Akyumen Falcon EDU – גרסת חינוך: הטאבלט המקרן ההפיך (Convertible) הדק ביותר בעולם עם מפרט חזק והטאבלט המקרן ההפיך הראשון בעולם עם מע"ה Windows 10 שנבנה עם המלצות של מיקרוסופט. Akyumen Falcon EDU כולל מעבד ארבע ליבתי של אינטל, זיכרון RAM של 4 ג"ב, זיכרון מובנה של 200 ג"ב עם מקרן מוטבע של 40+ לומן שכולל את טכנולוגיות העברת ופיזור החום של Akyumen.

Akyumen Falcon M – גרסת בידור נייד: הטאבלט המקרן ההפיך הדק ביותר בעולם עם מפרט חזק והוא הטאבלט המקרן ההפיך הראשון בעולם שיכול לעבור בין פלטפורמות של מע"ה Windows 10 ומע"ה אנדרואיד בו-זמנית. Akyumen Falcon M כולל מעבד ארבע ליבתי של אינטל, זיכרון RAM של 4 ג"ב, זיכרון מובנה של 300 ג"ב עם מקרן מוטבע של 45+ לומן שכולל את טכנולוגיות העברת ופיזור החום של Akyumen.

Akyumen Hawk Prime – הטלפון המקרן הדק ביותר בעולם עם מפרט חזק שפועל במע"ה אנדרואיד עם אפליקציות חשובות ביניהן Saber Chat (יישום צ'אט מאובטח עם הצפנה גבוהה), Wowio (אפליקציית ספר אלקטרוני), UltraFlix (יישום תוכן סרטים של 4K). Akyumen Hawk Prime כולל מעבד עם שמונה ליבות, זיכרון RAM של 4 ג"ב, זיכרון מובנה של 300 ג"ב עם מקרן מוטבע של 45+ לומן ורזולוציית מסך של 2K שכולל את טכנולוגיות העברת ופיזור החום של Akyumen.

Akyumen Hawk Dimension – הטלפון המקרן הדק ביותר בעולם עם מפרט חזק שפועל במע"ה אנדרואיד עם אפליקציות חשובות ביניהן Saber Chat (יישום צ'אט מאובטח עם הצפנה גבוהה), Wowio (אפליקציית ספר אלקטרוני), UltraFlix (יישום תוכן סרטים של 4K). Akyumen Hawk Dimension כולל מעבד עם עשר ליבות, זיכרון RAM של 8 ג"ב, זיכרון מובנה של 300 ג"ב עם מקרן מוטבע של 45+ לומן ורזולוציית מסך של 4K שכולל את טכנולוגיות העברת ופיזור החום של Akyumen.

אאסים סאייד, יו"ר ומנכ"ל Akyumen, וגם הממציא של הטלפון המקרן והטאבלט המקרן ההפיך אמר בתערוכת CES 2016: "מכשיר המקרן הנייד עבר דרך ארוכה מאז הרעיון המקורי ב-2004 אחרי שרכשנו את שם הדומיין (www.projectorphone.com)".

הופעת הבכורה של הטלפון המקרן Logic Bolt שיצר מר סאייד הייתה ב-CES 2009 והוא הוצג ב-CNN וזכה לתשומת לב של המדיה בכל העולם. בזמנו טכנולוגיות המקרנים היו צריכות להתגבר על הרבה מכשולים בזמן שמתחרים פוטנציאליים השיקו בטרם עת חיקויים נחותים ולא שלמים של היצירה של מר סאייד. החברות האלה לא יכלו לשכפל את האיכות של כושר ההמצאה וההתפתחות הטכנולוגית של Akyumen בטכנולוגיות של טלפונים מקרנים וטאבלטים מקרנים הפיכים. מר סאייד שיכלל מאוד את המקרן הטלפון Akyumen Hawk ואת הטאבלט המקרן ההפיך Akyumen Falcon. בזכות הידע המעמיק של מר סאייד בענף האלקטרוניקה והרגישות החדה למה שהצרכנים רוצים וצריכים הוא ממשיך להוביל בסילוק המגרעות של המכשירים הניידים החכמים של היום.

Akyumen תציג את מכשירי Akyumen Falcon EDU שלה גם בפסגת השותפים החינוכיים הגלובליים של מיקרוסופט ברדמונד, וושינגטון, בפברואר 2016 עם הפלטפורמה והתוכן החינוכיים שלהם.

במאי 2016 Akyumen תשיק את SaberChat, שהיא מערכת צ'אט מאובטחת עם תכונות ייחודיות להגנה על הפרטיות של משתמש הקצה.

המקרן הטלפון Akyumen Hawk והטאבלט המקרן ההפיך Akyumen Falcon יהיו גורמים משני משחק בבידור נייד, מצגות עסקיות, חינוך תלמידים והכשרת מורים ויישומים רפואיים וצבאיים. "Akyumen מספקת חבילת אביזרים שכלולה עם כל מכשיר כדי לספק לצרכנים חווייה מלאה במגוון של שימושים" אמר אאסים סאייד (המייסד, יו"ר ומנכ"ל Akyumen) ב-CES 2016 בלאס וגאס, נבאדה.

מר סאייד מסביר: "Akyumen חזקה באמונתה לקדם את החינוך ותסבסד את המחיר של מכשיריה לשימוש חינוכי כדי לעזור לפתור את המכשולים המשותפים של היעדר מימון וגישה לטכנולוגיות איכותיות".

המקרנים הטלפונים Akyumen Hawk והטאבלטים המקרנים ההפיכים Akyumen Falcon הם ניידים, קלי משקל וקלים לשימוש, ולכן אידיאליים למשתמשי המכשירים הניידים של היום שיכולים עכשיו להקרין בכל גודל בכל מקום. "הצרכנים יכולים לעזוב את הצפייה המסורתית בטלוויזיה קבועה עם ההצגה של חלופה יותר מגוונת. המכשירים שלנו ישנו את האופן שבו אנחנו מבדרים, עושים עסקים ומחנכים", אמר אאסים סאייד.

דילוג לתוכן