הוטמייל – הדור הבא

מיקרוסופט מציגה את הדור הבא של גרסת Hotmail אשר תשוחרר בקרוב ותהיה חלק משלל היישומים המקוונים כמו office web apps ותנסה להתמודד מול השירותים של Gmailתכונות חדשות רבות מלוות את הגרסה החדשה של הוטמייל , המכונה גם wave 4 ונחשפות לראשונה. עקב השינוי שחל בסוג האימיילים שנמצאים אצלנו בתיבה ( 25% תופס דואר שוטף מאנשי קשר ו-   20% מוקדש לרשתות חברתיות ) במיקרוסופט החליטו להתאים את התצוגה לנוחה, יעילה ומאובטחת יותר.

 
דף הבית יציג לא רק את הדואר הנכנס, אלא גם עדכונים מרשתות חברתיות, פייסבוק, טוויטר,פליקר ועוד ויאפשר אף להגיב ישירות משם.

 
בתוך תיבת הדואר עצמה נוספו שיפורים המקילים על חיפוש וסידור התיבה, הצגת אימיילים בעלי קבצים מצורפים ויכולות ניהול והתמודדות עם דואר סבל SPAM  בצורה קלה יותר. לחצן חדש בשם sweep יעזור לנקות בצורה גורפת אימיילים לפי מחבר או לפי חשבונות .

 
תצוגה מקדימה של תמונות תהיה פשוטה יותר ותשתלב בשירות Windows Live SkyDrive, כונן האחסון וירטואלי בנפח של 25GB . נוכל גם לשלוח כמות גדולה של תמונות במייל אחד, עד 200 תמונות או 50 מגה !

 
אחד החידושים המרעננים והחשובים בשירות   Hotmail הינו התוספת של רכיב ה – Exchange ActiveSync אשר יאפשר סינכרוניזציה של הדואר, אנשי קשר ויומן פגישות לטלפון הסלולרי ללא תלות בסנכרון למחשב.
שירות הוטמייל המתחדש יזכה גם לאבטחה מוגברת בדמות full-session SSL  , יכולות הגדרת חשבונות מרובים וריכוזם במקום אחד, ניהול תיקיות ותתי תיקיות , ניהול אנשי קשר, ושטח אחסון הולך וגדל.

בהחלט התמודדות ראויה אל מול המתחרה Gmail.

דילוג לתוכן