הוועידה ה-11 לאבטחת מידע 2010 תציג את סיכוני אבטחת המידע לשנת 2010

הועידה ה-11 לאבטחת מידע 2010 תתקיים השנה ב-17.3.10 במתחם האירועים XANADU בפתח תקווה בין השעות 8.00 ל-14.30. בין החברות שישתתפו באירוע: ג'וניפר נטוורקס, בזק בינלאומי, netApp, קספרסקי, WE! ועוד. הועידה ה-11 לאבטחת מידע 2010 תתקיים השנה ב-17.3.10 במתחם האירועים XANADU  בפתחתקווה בין השעות 8.00 ל-14.30. בין החברות שישתתפו באירוע: ג'וניפר נטוורקס, בזק בינלאומי,  netApp, קספרסקי, WE! ועוד.
בין הנושאים שיוצגו בועידה:  התמודדות עם פשיעה מקוונת בארגונים, פתרונות אבטחת מידע והצפנת נתונים בסביבות אחסון וגיבוי, פתרונות אנטי וירוס לסביבת וירטואליזציהוניהול סיכונים בסביבת אבטחת מידע. בין היתר יתקיים באירוע פאנל בנושא מהפכת הרגולוציה באבטחת מידע.
בין ההרצאות בועידה: אלכסנדר מוסייב, Managing director בחברת אבטחת המידע קספרסקי, יציג את התפיסה החדשה שמובילה קספרסקי, ולפיה אין להסתכל עוד על המרחב המקוון מהמשקפיים הצרים של וירוסים ותולעים, ובמקום יש לאמץ תפיסה כוללת יותר המבקשת לסייע למשתמש המחשבים להתמודד עם כל היבט של הזיהום הדיגיטלי הפוגע בחייו.
חברת פאוור תקשורת, המפיצה את פתרונות קספרסקי בישראל, תשיק באירוע את Kaspersky PURE, חבילת תוכנה הכוללת מרכז שליטה לאנטי וירוס, אנטי ספאם, בקרת הורים מתקדמת, ניהול סיסמאות, גיבוי והצפנת קבצים, כיוונון מערכת ויישומים רבים נוספים – המיועדים להפוך את הגנת הנכסים הדיגיטליים לפעולה פשוטה ואינטואיטיבית.
ארז גל חן יציג את פתרון אבטחת המידע Decru מבית NetApp, המספק הגנה על ליבת רשת האחסון באמצעות הצפנה חסינה של המידע, דרישות אימות, בקרות גישה ומידור. עוד יציג גל חן את חשיבות הצפנת נתונים בסביבות גיבוי ואחסון, אשר משמשת רכיב מפתח בכל תשתית נתונים בעידן שבו מידע הוא נכס יקר והאיומים על המידע הזה הולכים ומתרבים.
חברת We! תציג שני פתרונות שהחברה מציעה: פתרון SIEM מבוסס  ArcSight, אשר נועדה לתת נקודת מבט מרכזית על אירועי האבטחה, ולסייע בהתגוננות מפני איומים פנימייםוחיצוניים, תוך התאמה מלאה לדרישות הרגולטור ופתרונות אבטחת מידע מתקדמים לסביבות וירטואליזציה של VMware.

אבירם זרחיה, מהנדס רשתות אבטחת מידע בג'וניפר יעביר מצגת בנושא אבטחת מידע ב-Data Center מבוסס מחשוב ענן. דבריו יתמקדו באתגרי האבטחה בסביבת מחשוב ענן, ובתפיסת הפתרון של ג'וניפר הקרויה Coordinated Threat Control הכוללת שילוב רבדי אבטחה שונים בהגנה על חוות השרתים, והקצאת גישה לכל אפליקציה ומשתמש בהתאם למדיניות האבטחה הארגונית.

דילוג לתוכן