מיקי צ'סניק-שקד

הודעת מינוי: מיקי צ'סניק-שקד מונה למנהל מרכז הפיתוח של Pendo ישראל

פנדו מפתחת פלטפורמה לשיפור חווית המשתמש עבור מנהלי מוצר

 

 

חברת פנדו (Pendo), המפתחת פלטפורמה לשיפור חווית המשתמש עבור מנהלי מוצר, הודיעה היום על מינויו של מיקי צ'סניק-שקד למנהל מרכז הפיתוח של פנדו ישראל. צ'סניק-שקד, שכיהן בעבר כמנהל מרכז הפיתוח של אינטואיט (intuit) ישראל, יוביל את מרכז הפיתוח של פנדו בארץ. כחלק מתפקידו יהיה אמון צ'סניק-שקד גם על ניהול צוות ההנדסה המקומי.

 

בתפקידו האחרון הוביל צ'סניק-שקד את מרכז הפיתוח של  אינטואיט (intuit) ישראל במשך כשלוש שנים, בהן הכפיל את מצבת כוח האדם. בצד ניהול והובלת צוות המוצר וההנדסה המקומי, הטמיע גם את התרבות הארגונית, בכפוף לתרבות האמריקאית הנגזרת ממטה החברה הממוקם בקליפורניה והתאמה לתרבות הישראלית. לפני תפקידו באינטואיט כיהן כדירקטור פיתוח בחברת הסטארטאפ Check, אותה רכשה אינטואיט (intuit) בשנת 2014.

 

צ'סניק-שקד הקים מספר ארגונים חברתיים לקידום אוריינות טכנולוגית בפריפריה וכן לקח חלק פעיל בתחרות הסייבר הלאומית המופעלת ע"י משרד החינוך בשיתוף עם האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI).

 

מיקי צ'סניק שקד (48), נשוי ואב ל-3. מתגורר בלוטם. במהלך שירותו הצבאי שירת כקצין ביחידה מובחרת.

 

"ישראל מרכזת מהנדסים וטכנולוגיות שהם ברמה עולמית, והצוותים בפנדו לא שונים", אומר צ'סניק-שקד, "אני נרגש להתחיל לעבוד איתם, להגדיל אף יותר את הצוות ויחד להמשיך ולתרום למשימת פנדו: שיפור הדרך בה נבנית תוכנה ברחבי העולם".

 

טוד אולסון, מנכ"ל ומייסד-שותף, פנדו: "הבחירה במיקי הייתה טבעית. מיקי מגיע עם רקע מרשים בהובלה של צוותים וידע נרחב בפיתוח תוכנה והוא רואה חשיבות רבה בהתייחסות לישראל כמרכז גלובלי לחידושים טכנולוגיים, אנו גאים לומר שהוא חלק מהצוות שלנו."

דילוג לתוכן