הדור החדש של מערכת אחודה לגיבוי לדיסק FUJITSU ETERNUS CS800

המערכת החדשה הינה פתרון אחוד הכולל תשתיות חומרה, תוכנה וכלי ניהול מתקדמים המשולבים יחד כדי לחסוך את המורכבות והסיבוך בהרכבה עצמית, ונותנת מענה מהיר ואופטימאלי עבור מערך גיבוי לדיסק עבור לקוחות קטנים ובינוניים.

זהו פתרון משולב ואחוד אשר "דוחס" לתוך מערכת אחת את כל החומרה והתוכנה להקמת מערך גיבוי לדיסק המבוסס על Veeam או Veritas, ההתקנה פשוטה ומתבצעת בכמה לחיצת כפתור כאשר כל התהליך לא אורך יותר מ- 15 דקות מזמן חיבור החשמל עד למערכת אחת מוכנה לעבודה!!

 

Fujitsu  הכריזה על זמינותו של הדור הבא של מערכת עבור גיבוי מבוסס דיסק, התקן אחסון הנתונים של Fujitsu ETERNUS CS800 S7  המשלבת בתוכה מנגנון למניעת כפילויות Dedupe. מערכת חדשה ורבת עוצמה זו משלבת ביצועים ברמה ארגונית עם יכולת הרחבה גמישה ומתומחרת במחיר תחרותי, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית עבור לקוחות הזקוקים להגנת נתונים אמינה וחסכונית עבור סביבות גיבוי בגודל קטן עד בינוני.

מערכת האחסון ETERNUS CS800 S7 מציעה גיבוי מבוסס דיסק עם מנגנון מובנה אוטומטי למניעת כפילויות ושכפול מרחוק להגנה על נתונים מקסימלית. בזכות החומרה העדכנית ביותר הכוללת מעבדי אינטל Scalable ושימוש בכוננים מוצקים (SSDs)  שופרו ביצועי המערכת בכ- 40 אחוזים בהשוואה למודל הדור היוצא. ניתן לקבל את ה  ETERNUS CS800 בנפחים החל מ- מ 16TB  ועד 640TB  של קיבולת נטו והמערכת ניתנת לשידרוג לאחר הרכישה בכדי להבטיח יכולות גידול וקונסולידציה מרשימות וכן הגנה על ההשקעה.

עבור לקוחות המשתמשים בפתרונות ניהול נתונים חכמים של  Veeam  ה- ETERNUS CS800 ממנף את שירות הנתונים של Veeam Data Mover  ומאפשר תכונות מתקדמות של Veeam.

אחת התכונות המתקדמות , Veeam Instant VM Recovery מאפשרת למשתמשים לשחזר מחשב וירטואלי על-ידי הפעלתו ישירות מתוך קובץ הגיבוי, ומסייעת למזער את זמן ההשבתה של המערכת. עבור איחוד של סביבות הטרוגניות. ה-  ETERNUS CS800 מספק תמיכה מקבילה עבור תוכנות גיבוי מובילות כגון CommVault ו Veritas  כולל תמיכה NetBackup עבור תכונות  Veritas OST.

על ידי מינוף תוכנת  Veeeam Data Mover  ניתן לעבד עיבוד סינתטי מלא ל   ETERNUS CS800 S7  דבר המאפשר גיבוי מהיר ותהליכי התאוששות, תוך הפחתת דרישות על התקני לקוח, שרתי גיבוי ורשתות. כדי לספק מהירויות קלט / פלט גבוהות אף יותר, תוכנת הגיבוי הנבחרת יכולה לפעול ישירות ב  ETERNUS CS800 S7 במכונה וירטואלית, תהליך המבטל גם את הצורך בהשקעות בחומרה נוספת, כגון שרתי מדיה.

 

לקוחות יכולים בקלות ליישם מתודולוגיית אבטחת נתונים 3-2-1 (הגישה הטובה ביותר לגרסאות נתונים ומשמעותה שיש לפחות שלושה עותקים של נתונים על שני סוגים שונים של מדיה, כאשר עותק אחד מאוחסן מחוץ לאתר) להגנה על נתונים באופן מיטבי מקוון ולא מקוון כמו גם באתר רב גיבויים ובשילוב עם מערכות קלטות כגון  Fujitsu ETERNUS LT. התכונה קלה לשימוש, ובשילוב עם גיבוי לקלטות מבטיחה זמינות מתמשכת וגישה מהירה לנתונים קריטיים ומסייעת בהגנה מפני אובדן נתונים עקב כשל במערכת או השחתת נתונים לדוגמא כתוצאה מ- ransomware. הגיבוי לדיסק וקלטת מבטיח ביצועים מיטביים של גיבוי ושחזור לטווח קצר, והצעת הערך משולבת עם מחירים נמוכים כדי לספק טיעון משכנע לשמירת נתונים לטווח ארוך.

 

דילוג לתוכן