הדור הבא של שרתי HP: יותר אוטומציה וטכנולוגיות משלימות מובילים לפחות זמן תפעול ותחזוקה

חברת HP השיקה את דור 8 של משפחת השרתים המובילה HP ProLiant, והציגה פורטפוליו הכולל בשלב ראשון שישה דגמים חדשים של שרתים ושרתי להב, בתצורות שונות. השרתים מציעים מבחר של מעבדים מהסדרות Intel® Xeon® E5-2400, Intel® Xeon® E5-4600 ו-AMD Opteron™ 6200.
לצד השרתים החדשים, חשפה HP את HP Proactive Insight Architecture Alliance – קואליציה של 18 חברות טכנולוגיה בולטות, מתחומים שונים: זיכרון, אחסון, קלט/פלט (I/O), אספקת מתח ותשתיות. חברות אלו אושרו והוכשרו לשלב פתרונות טכנולוגיים בארכיטקטורת HP Proactive Insight ולספק אוטומציה של תהליכי תחזוקה ותפעול של מערך השרתים ורכיביהם, בהתבסס על ניתוח של אלפי פרמטרים מערכתיים.
פורטל התמיכה המרכזי HP Insight Online ממנף את יכולות התמיכה של HP ומעניק ללקוחות סיוע בפתרון בעיות ובאופטימיזציה של המערכות. לפי הערכות, השימוש בפורטל עשוי לחסוך לארגונים עד 40% מזמני ההשבתה. זאת, לצד שירותי התמיכה הפרואקטיביים HP Proactive Care שמאיצים את פתרון הבעיות בעד 66%.
כמו כן, HP משתפת פעולה עם חברות התוכנה הגדולות, בהן מיקרוסופט, רד-האט, SAP ו-VMware, על מנת לספק ללקוחות ביצועים אופטימליים של מערכות התוכנה הנפוצות על גבי שרתי HP ProLiant Gen8.
השילוב בין ארכיטקטורה חכמה, שמאפשרת ניתוח פרמטרים מרובים, לבין מעטפת של שותפים מהחזית הטכנולוגית הגלובלית, מאפשר לארגונים להסיר חסמים בין מערכות IT ולחסוך בכל שנה עד 30 ימי תחזוקה ותפעול – לטובת השקעה בחדשנות ובצמיחה.
דור השרתים החדש כבר סופק לאלפי לקוחות ברחבי העולם, ובהם חברות טלקום, גופים פיננסיים, חברות טכנולוגיה ומוסדות אקדמיים. לקוחו תאלו כבר מעידים כי הטרנספורמציה של מרכזי המחשוב לסביבת HP ProLiant Gen8 מובילה לחיסכון ניכר בזמן הניהול ולירידה בהיקף הוצאות התפעול.

שרתים מבוססי מעבדי Intel בדור החדש:
HP ProLiant DL360e Gen8 – שרת ארונית (Rack) בתצורת 1U בעל נפח אחסון גבוה.
HP ProLiant DL380e Gen8 – שרת ארונית (Rack) בתצורת 2U לעומסי עבודה גבוהים.
HP ProLiant ML350e Gen8 – שרת Tower בתצורת 2U למשרדים וסניפים מרוחקים.
HP ProLiant BL420c Gen8 – שרת להב (Blade) המשלב בין ביצועים גבוהים לעלות משתלמת.
שרתים מבוססי מעבדי AMD בדור החדש:
HP ProLiant DL385p Gen8 – שרת ארונית (Rack) בתצורת 2U לעומסי עבודה גבוהים.
HP ProLiant BL465c Gen8 – שרת להב (Blade) שתומך בעד 2,000 ליבות עיבוד בארונית שרתים אחת, לסביבות בעלות עומסים גבוהים במיוחד.
 

דילוג לתוכן